21. kolejka Energa Basket Ligi w Polsat Sport HD i Ipla.tv!

W niedzielę naprzeciw siebie staną ósmy Turów Zgorzelec i dziesiąty Trefl Sopot. Jeszcze niedawno oba zespoły były potęgą ligi, teraz jednak przyszły nieco gorsze czasy, ale pojedynek w Zgorzelcu mimo to zapowiada się bardzo emocjonująco. Zespół ze Zgorzelca w tym […]

W niedzielę naprzeciw siebie staną ósmy Turów Zgorzelec i dziesiąty Trefl Sopot. Jeszcze niedawno oba zespoły były potęgą ligi, teraz jednak przyszły nieco gorsze czasy, ale pojedynek w Zgorzelcu mimo to zapowiada się bardzo emocjonująco.

Zespół ze Zgorzelca w tym sezonie nie spisuje się zadowalająco. W dziewięciu spotkaniach tego roku, udało im się wygrać tylko czterokrotnie, ale warto odnotować, że miesiąc temu udało im się ograć we własnej hali drugi w tabeli Polski Cukier Toruń, dla którego ta porażka była nieco niespodziewana. Natomiast Trefl Sopot gra w tym roku tak, że dwa mecze wygra i wydaje się że udaje im się powoli wchodzić na właściwe tory, po czym przegrywają w dwóch kolejnych meczach. Biorąc pod uwagę, że drużyna z Sopotu wygrała dwa ostatnie spotkania ligowe, to teraz powinni przegrać, ale może lepiej przewidywania odstawmy na dalszy plan i czekajmy na rozstrzygnięcie na parkiecie już w niedzielę.

pasek2

NIEDZIELA – 11 MARCA 2018

12:30 Energa Basket Liga – 21. kolejka: PGE TURÓW ZGORZELEC – TREFL SOPOT na żywo
Polsat Sport HDIpla
pasek2

About 0a60d0xx