23. kolejka koszykarskiej Energa Basket Ligi kobiet w Sportklubie

Pojedynek pomiędzy koszykarkami z Wrocławia i Łodzi to propozycja Sportklubu na nadchodzący weekend. Ślęza w poprzedniej kolejce zaprezentowała się bardzo słabo. Podopieczne Arkadiusza Rusina w spotkaniu z Krakowiankami zdobyły w całym meczu jedynie 46 punktów. Warto zaznaczyć, że w drugiej […]

Pojedynek pomiędzy koszykarkami z Wrocławia i Łodzi to propozycja Sportklubu na nadchodzący weekend.

Ślęza w poprzedniej kolejce zaprezentowała się bardzo słabo. Podopieczne Arkadiusza Rusina w spotkaniu z Krakowiankami zdobyły w całym meczu jedynie 46 punktów. Warto zaznaczyć, że w drugiej połowie Wrocławianki rzuciły tylko 15 punktów, z czego 4 w czwartej kwarcie. Łodzianki z bilansem czterech zwycięstw i czternastu porażek plasują się na dziewiątym miejscu. Dla koszykarek trenera Dejana Kovačevicia ten pojedynek będzie szansą na przełamanie trzech porażek z rzędu. Z pierwszego spotkania między tymi drużynami lepsze wspomnienia ma zespół przyjezdnych, który triumfował 92:80. Bohaterką okazała się Dominique Wilson, która zdobyła 38 punktów.

SOBOTA – 16 MARCA 2019

15:00 Energa Basket Liga – 23. kolejka: 1KS ŚLĘZA WROCŁAWA – WIDZEW ŁÓDŹ na żywo