25. kolejka ligi portugalskiej NOS w Eleven Sports 2

Dwa spotkania 25 kolejki będzie można zobaczyć w poniedziałek w Eleven Sports 2. Benfica traci trzynaście punktów do lidera tabeli, którym jest Sporting. Trzy ostatnie pojedynki ligowej u siebie gospodarze wygrywali po 2:0 pokonując kolejno: Famalicao, Rio Ave oraz Boavistę. Maritimo to zespół, który […]

Dwa spotkania 25 kolejki będzie można zobaczyć w poniedziałek w Eleven Sports 2.

Benfica traci trzynaście punktów do lidera tabeli, którym jest Sporting. Trzy ostatnie pojedynki ligowej u siebie gospodarze wygrywali po 2:0 pokonując kolejno: Famalicao, Rio Ave oraz Boavistę. Maritimo to zespół, który zdecydowanie lepiej radzi sobie na wyjazdach, gdzie do tej pory zdobył 13 oczek. Goście w tym sezonie potrafili pokonać dziewiąte w tabeli Gil Vicente.

Sporting wygrał w tym sezonie 20 spotkań i 4 zremisował. Ich przewaga nad drugim FC Porto wynosi siedem punktów. Moreirense to zespół, który nie leży zawodnikom z Lizobny, ponieważ w pierwszym spotkaniu tego sezonu prowadził od 3 minuty, ale ostatecznie przegrał 2:1. Gospodarze w zeszłym sezonie na własnym obiekcie zremisowali bezbramkowo z aktualnym liderem tabeli.

PONIEDZIAŁEK – 5 KWIETNIA 2021

19:55 Liga NOS – 25. kolejka: SL BENFICA – CS MARITIMO 
Ipla

21:55 Liga NOS – 25. kolejka: MOREIRENSE FC – SPORTING CP 
Ipla

About Mateusz Bartkowiak