25. kolejka Serie A TIM w środku tygodnia w Eleven Sports

Tym razem w środku tygodnia, a dokładnie od wtorku do czwartku rozgrywana będzie kolejka włoskiej Serie A TIM. 25. seria gier prosto z Półwyspu Apenińskiego w dużej dawce na kanałach telewizji Eleven Sports w Polsce. Wtorek, 2 marca przyniesie inauguracje […]

Tym razem w środku tygodnia, a dokładnie od wtorku do czwartku rozgrywana będzie kolejka włoskiej Serie A TIM. 25. seria gier prosto z Półwyspu Apenińskiego w dużej dawce na kanałach telewizji Eleven Sports w Polsce.

Wtorek, 2 marca przyniesie inauguracje kolejki meczami 7. w ligowej tabeli Lazio z 17. Torino oraz aktualnego mistrza Italii – Juventusu z beniaminkiem Serie A – Spezią.

Zdecydowana większość spotkań z 25. serii gier ligi włoskiej odbędzie się w środę, 3 marca. Piłkarski maraton zacznie starcie Sassuolo Napoli. Neapolitańczycy z dobrze dysponowanym ostatnio Piotrem Zielińskim w składzie muszą walczyć zaciekle w każdej konfrontacji o zwycięstwo, aby nie zabrakło ich w następnym sezonie w europejskich pucharach. A będzie o to ciężko, ponieważ ekipy od 3. do 7. miejsca w stawce mieszczą się zaledwie w trzech punktach. Następnie stacja Eleven Sports zdecydowała się transmitować na swoich antenach o tej samej godzinie (20:45) batalie: AC Milan – UdineseFiorentina – AS Roma, a także derby miasta Genui między Genoą Sampdorią.

W czwartek, 4 marca 25. kolejkę Serie A TIM we Włoszech zakończy potyczka Parmy z liderem ligowej klasyfikacji – Interem Mediolan. „Nerazzurri”, jako najbardziej bramkostrzelna drużyna ligi, będą chcieli powiększyć obecnie 4-puntkową przewagę nad 2. Milanem. Na pewno postara się o to niezastąpiony w mediolańskim zespole duet „LuLa” – Romero Lukaku & Lautaro Martinez, który razem ma w tej kampanii na koncie już 31 trafień + 10 asyst.

WTOREK – 2 MARCA 2021

18:25 Serie A TIM – 25. kolejka: S.S. LAZIO – TORINO FC 
Ipla

Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Zieliński

20:40 Serie A TIM – 25. kolejka: JUVENTUS FC – SPEZIA CALCIO 
Ipla

Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

ŚRODA – 3 MARCA 2021

18:25 Serie A TIM – 25. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – SSC NAPOLI 
Ipla

Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:40 Serie A TIM – 25. kolejka: AC MILAN – UDINESE CALCIO 

Ipla

Komentarz: Julian Kowalski – Filip Kapica

20:40 Serie A TIM – 25. kolejka: ACF FIORENTINA – AS ROMA 

Ipla

Komentarz: Mateusz Święcicki – Mikołaj Kruk 

20:40 Serie A TIM – 25. kolejka: GENOA CFC – UC SAMPDORIA 

Ipla

Komentarz: Sebastian Chabiniak – Piotr Czachowski

CZWARTEK – 4 MARCA 2021

20:40 Serie A TIM – 25. kolejka: PARMA CALCIO 1913 – INTER MEDIOLAN 

Ipla

About Dawid Sieńkowski

Student Dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.