27. kolejka PGNiG Superligi Kobiet w TVP Sport

Dwa spotkania 27. kolejki będzie można zobaczyć w TVP Sport oraz na sport.tvp.pl. Perła po niespodziewanej porażce z Piotrcovią odniosła cenne zwycięstwo z zespołem Kobierzyc oraz Elblągiem. To spowodowało, że Lublinianki wróciły do gry w walce o drugą lokatę. Ruch […]

Dwa spotkania 27. kolejki będzie można zobaczyć w TVP Sport oraz na sport.tvp.pl.

Perła po niespodziewanej porażce z Piotrcovią odniosła cenne zwycięstwo z zespołem Kobierzyc oraz Elblągiem. To spowodowało, że Lublinianki wróciły do gry w walce o drugą lokatę. Ruch nie ma szans na poprawę swojej pozycji i walczy już tylko o honor. Gospodynie w ostatnim czasie potrafiły pokonać wyżej notowany zespół. 9 maja po karnych zwyciężyły z Koszalinem.

Zagłębie wyraźnie jest pod formą, czego dowodem są porażki z PR Koszalin oraz Kobierzycami. Biorąc pod uwagę trzy poprzednie spotkania ligowe najlepszym zespołem jest … Eurobud, który odniósł dwa zwycięstwa i jeden remis. Pierwsze spotkanie między tymi zespołami rozstrzygnęło się w pierwszej połowie, w której Jarosław zdobył tylko 7 bramek, a w całym meczu jedynie 17.

PIĄTEK – 21 MAJA 2021

18:10 Piłka ręczna kobiet: 27. kolejka PGNiG Superliga Kobiet: RUCH CHORZÓW – MKS PERŁA LUBLIN na żywo

SOBOTA – 22 MAJA 2021

13:10 Piłka ręczna kobiet: 27. kolejka PGNiG Superliga Kobiet: ZAGŁĘBIE LUBIN – EUROBUD JKS JAROSŁAW 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

About Mateusz Bartkowiak