3. kolejka PGNiG Superligi Kobiet w piłce ręcznej w TVP Sport

W ten weekend zostanie rozegrana trzecia kolejka PGNiG Superligi kobiet sezonu 2020/2021. Mistrzynie z Lublina, a za razem liderki tabeli spróbują zdobyć Kobierzyce. Transmisja tego spotkania na antenie TVP Sport. Szczypiornistki z Lublina pokonały już w tym sezonie Eurobud Jarosław […]

W ten weekend zostanie rozegrana trzecia kolejka PGNiG Superligi kobiet sezonu 2020/2021. Mistrzynie z Lublina, a za razem liderki tabeli spróbują zdobyć Kobierzyce. Transmisja tego spotkania na antenie TVP Sport.

Szczypiornistki z Lublina pokonały już w tym sezonie Eurobud Jarosław 34-25 oraz Piotrcovię 28-26 i prowadzą one w tabeli PGNIG Superligi Kobiet. Następną przeszkodą w drodze do kolejnego już tytułu mistrza Polski będą piłkarki ręczne z Kobierzyc. W pierwszej kolejce wygrały one mecz z Ruchem Chorzów 36-22, zaś w drugiej poległy w Lubinie 19-24.

Warto dodać, że KPR Gminy Kobierzyce jeszcze nigdy nie wygrał z Perłą Lublin. Osiągnięcia gospodarzy wyglądają mizernie w porównaniu z mocarzem ze stolicy Lubelszczyzny, lecz Dawid wygrał z Goliatem. Transmisja tego spotkania w piątek na antenie TVP Sport.

PIĄTEK – 25 WRZEŚNIA 2020

16:55 Piłka ręczna kobiet: 3. kolejka PGNiG Superliga Kobiet: STUDIO na żywo

17:10 Piłka ręczna kobiet: 3. kolejka PGNiG Superliga Kobiet: KPR GMINY KOBIERZYCE – MKS PERŁA LUBLIN na żywo

About Marceli Korytek

Trudno znaleźć dobrą opiekunkę do dziecka, ale jeszcze trudniej znaleźć dobre dziecko.