31. kolejka Statscore Futsal Ekstraklasy w nSport+

Wiadomo, że mistrzem został Rekord Bielsko-Biała, który zapewnił sobie tytuł pokonując Piast Gliwice. W pierwszym pojedynku obu ekip wygrał zespół z Opola, który przegrywał po ośmiu minutach 2:0. Zawodnicy z Brzegu rozegrali świetną drugą połowę i ostatecznie wygrali 3:2. W […]

Wiadomo, że mistrzem został Rekord Bielsko-Biała, który zapewnił sobie tytuł pokonując Piast Gliwice.

W pierwszym pojedynku obu ekip wygrał zespół z Opola, który przegrywał po ośmiu minutach 2:0. Zawodnicy z Brzegu rozegrali świetną drugą połowę i ostatecznie wygrali 3:2. W tabeli  o siedem punktów więcej mają gospodarze tego pojedynku.

SOBOTA – 8 MAJA 2021

11:55 Statscore Futsal Ekstraklasa – 31. kolejka: Dreman Futsal Opole Komprachcice – Fit-Morning Gredar Futsal Team Brzeg na żywo