32. kolejka 2. Bundesligi tylko w Eleven Sports

Na 3 kolejki przed końcem w 2. Bundeslidze wciąż aktualne są słowa Sokratesa – „Wiem, że nic nie wiem”. O ostateczny tryumf wciąż biją się dwie ekipy,  a kandydatów do spadku jest co najmniej sześciu. Czy 32. kolejka wyklaruje nam sytuacje […]

Na 3 kolejki przed końcem w 2. Bundeslidze wciąż aktualne są słowa Sokratesa – „Wiem, że nic nie wiem”. O ostateczny tryumf wciąż biją się dwie ekipy,  a kandydatów do spadku jest co najmniej sześciu. Czy 32. kolejka wyklaruje nam sytuacje na zapleczu Bundesligi? Dowiemy się już w ten weekend. 

Na inauguracje kolejki Eleven Sports przygotowało transmisję spotkania Armini Bielefeld przeciwko  FC Kaiserslautern. Gospodarze wciąż nie tracą nadziei na awans, jednak odrobienie pięciopunktowej straty okazać się bardzo trudnym zadaniem dla podopiecznych Saibene’a Jeffa. Goście w tym sezonie byli  zdecydowanie najsłabszą drużyną w lidze i mają już tylko matematyczne szanse na uniknięcie degradacji. Piątkowe spotkanie rozpocznie się tradycyjnie o 18:30.

W sobotę rozegrane zostanie kolejne 3 spotkania. Najciekawiej zapowiada się spotkanie obecnego lidera – Fortuny Dusseldorf  przeciwko Drezdeńskiemu Dynamu. Przewaga Fortuny nad drugą obecnie Norymbergą stopniała do jedynie 3 punktów i w ostatnich kolejkach gracze z Dusseldorfu musza unikać wpadek jak ognia. Walczące o utrzymanie Dynamo może okazać się jednak bardzo trudnym rywalem, a fanatyczni kibice z Glücksgas-Stadion z pewnością dodadzą im niezbędnej w tym meczu motywacji.

Niedziela przyniesie   kolejną dawkę emocji prosto z boisk 2. Bundesligi. Ekipa Eleven Sports zabierze nas na Audi Sportspark gdzie swoje mecze rozgrywa FC Ingolstadt 04. Tym razem do miasta Audi zawita rewelacja sezonu – Holstein Kiel. Beniaminek długi czas pozostawał w grze o mistrzostwo jednak po gorzkiej porażce w  Norymberdze  zostali z niej wyeliminowani. Warto dodać że Holstein jeszcze nigdy nie pokonał drużyny z Bawarii, zatem w ten weekend powalczy zarówno o historyczny tryumf jak i historyczny awans do Bundesligi.

PIĄTEK– 27 KWIETNIA 2018

18:25 2. Bundesliga – 32. kolejka: ARMINIA BIELEFELD – 1. FC KAISERSLAUTERN na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Dumanowski

SOBOTA– 28 KWIETNIA 2018

12:55 2. Bundesliga – 32. kolejka: SG DYNAMO DRESDEN – FORTUNA DUSSELDORF na żywo
Ipla

SOBOTA– 28 KWIETNIA 2018

13:25 2.Bundesliga – 32. kolejka: FC INGOLSTADT 04 – HOLSTEIN KIEL na żywo

About 0a60d0xx