9. kolejka MLS w Eurosporcie 2!

Dziewiąta seria gier MLS w Eurosporcie 2 HD upłynie nam pod znakiem dwóch spotkań Atlanta United – Montreal Impact oraz Toronto – Chicago Fire. Atlanta United – Montreal Impact to spotkanie to rywalizacja, która ma jednoznacznego faworyta. Jest to ekipa […]

Dziewiąta seria gier MLS w Eurosporcie 2 HD upłynie nam pod znakiem dwóch spotkań Atlanta United – Montreal Impact oraz Toronto – Chicago Fire.

Atlanta United – Montreal Impact to spotkanie to rywalizacja, która ma jednoznacznego faworyta. Jest to ekipa Atlanty, która zajmuje drugie miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej z dorobkiem szesnastu punktów. Dorobek Montrealu to dziesięć „oczek” mniej i ósma pozycja w tabeli. Ich forma również nie stoi ostatnio na dobrym poziomie, trzy poprzednie mecze to trzy porażki, i aż dwanaście straconych bramek. To nie napawa zbyt wielkim optymizmem. Początek 19:00.

Po potyczce Atalanta – Montreal, przeniesiemy się do Toronto, gdzie Toronto FC zmierzy się z Chicago Fire. Obie drużyny dosyć przeciętnie rozpoczęły obecny sezon. Toronto znajduje się na ostatnim miejscu Konferencji Wschodniej, jak dotychczas zebrali tylko trzy punkty. Gracze z Chicago również nie mogą poszczycić się rewelacyjnym startem obecnej kampanii, chociaż nie jest najgorzej. Siódma ligowa lokata i siedem zebranych punktów, tragedii nie ma, ale zawsze może być lepiej. Start meczu 21:00.

Życzymy miłego oglądania!

pasek2

SOBOTA – 28 KWIETNIA 2018

19:00 Major League Soccer – 9. kolejka: ATLANTA UNITED – MONTREAL IMPACT na żywo
Eurosport PlayerIpla
21:00 Major League Soccer – 9. kolejka: TORONTO FC – CHICAGO FIRE na żywo
Eurosport PlayerIpla
pasek2

About 0a60d0xx