4. kolejka PlusLigi w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra

Rozgrywki 4. kolejki PlusLigi transmitowane będą w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra. Kto z kim zagra w najbliższy weekend? PIĄTEK – 22 PAŹDZIERNIKA 4. kolejkę zmagań w PlusLidze zainauguruje mecz pomiędzy Luk Lublin a GKS Katowice. Faworytem tego starcia […]

Rozgrywki 4. kolejki PlusLigi transmitowane będą w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra. Kto z kim zagra w najbliższy weekend?

PIĄTEK – 22 PAŹDZIERNIKA

4. kolejkę zmagań w PlusLidze zainauguruje mecz pomiędzy Luk Lublin a GKS Katowice. Faworytem tego starcia będą przyjezdni, którzy świetnie wprowadzili się w ten sezon. Katowiczanie co prawda ostatnio przegrali 1:3 z Wartą Zawiercie, jednak wcześniej zdołali wygrać z Treflem Gdańsk i Asseco Resovią. Luk dotychczas pozostaje zdobytych bez punktów.

SOBOTA – 23 PAŹDZIERNIKA

Świetnie zapowiadającym się spotkanie będzie mecz ZAKSY z Projektem Warszawa. Obie ekipy mają na swoim koncie komplet punktów. Gospodarze tego starcia dodatkowo nie stracili w tym sezonie ani jednego seta. O 17:30 rozpocznie się starcie Czarnych Radom z Treflem Gdańsk. Radomiacy, póki co przegrali wszystkie swoje mecze 0:3. Trefl po przegranych z GKS-em Katowice i Wartą Zawiercie ostatnio wygrali 3:0 z Cuprum Lublin. Dzień zakończy mecz Stali Nysa z Asseco Resovią. Siatkarze Stali nie mają łatwego początku sezonu, ponieważ mają za sobą już mecze z ZAKSĄ, Jastrzębskim Węglem oraz Skrą Bełchatów. Asseco wygrało 3:0 z AZS-em Olsztyn i Czarnymi Radom. Rzeszowianie potknęli się jednak w Katowicach. Czy tym razem zdołają wygrać, a siatkarze z Nysy nadal pozostaną bez wygranej w tym sezonie?

NIEDZIELA – 24 PAŹDZIERNIKA

Hitem 4. kolejki będzie mecz Jastrzębskiego Węgla ze Skrą Bełchatów. Gospodarze po wygranych z Lukiem Lublin i Stalą Nysa potknęli się i ulegli 2:3 Projektowi Warszawa. Skra co prawda wygrała wszystkie swoje mecze, lecz straciła punkty po meczach zwyciężonych 3:2 ze Stalą Nysa i AZS-em Olsztyn. Drugim meczem tego dnia będzie pojedynek wcześniej wspomnianego AZS-u z Wartą Zawiercie. Faworytem będzie tu świetnie dysponowana w tym sezonie Warta. Zawiercianie w swoich trzech wcześniejszych spotkaniach zgarnęli komplet punktów. Czy w Olsztynie utrzymają ten poziom?

PONIEDZIAŁEK – 25 PAŹDZIERNIKA

Kolejkę zakończy mecz Cuprum Lubin – Ślepsk Suwałki. Będzie to starcie drużyn z dolnych rejonów tabeli. Curpum dotychczas jeszcze nie wygrało swojego meczu, a Ślepsk zdołał ograć jedynie Luk Lublin.

PIĄTEK – 22 PAŹDZIERNIKA

20:30 PlusLiga – 4. kolejka: LUK LUBLIN – GKS KATOWICE 

SOBOTA – 23 PAŹDZIERNIKA

14:45 PlusLiga – 4. kolejka: GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE – PROJEKT WARSZAWA 


17:30 PlusLiga – 4. kolejka: CERRAD ENEA CZARNI RADOM – TREFL GDAŃSK 


20:30 PlusLiga – 4. kolejka: STAL NYSA – ASSECO RESOVIA RZESZÓW 

NIEDZIELA – 24 PAŹDZIERNIKA

14:45 PlusLiga – 4. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – PGE SKRA BEŁCHATÓW


17:30 PlusLiga – 4. kolejka: INDYKPOL AZS OLSZTYN – ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE

PONIEDZIAŁEK – 25 PAŹDZIERNIKA

20:30 PlusLiga – 4. kolejka: CUPRUM LUBIN – ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI 


About Jakub Barabasz