5. kolejka TAURON Ligi w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra

Trzy mecze 5. kolejki TAURON Ligi kobiet zostanie wyemitowane na sportowych antenach Polsatu. Które mecze będzie można obejrzeć?

PIĄTEK – 22 PAŹDZIERNIKA

Mecz Bostik Bielsko-Biała – Joker Świecie będzie starciem dwóch drużyn z dolnych rejonów tabeli. Gospodynie wygrały 3:0 z Volley Wrocław oraz zapunktowały z Developresem Rzeszów, przegrywając 2:3. Świecianki dotychczas zdołały wygrać 3:2 z MKS-em Kalisz. W zeszłym sezonie obie ekipy grały ze sobą trzy razy. Każde ze spotkań wygrały siatkarki z Bielska-Białej.

NIEDZIELA – 24 PAŹDZIERNIKA

W niedzielny wieczór do Kalisza na mecz z miejscowym MKS-em przyjedzie świetnie radzący sobie w tym sezonie beniaminek z Opola. Zespół UNI Opole wygrał 3:2 z Radomką i Legionowią oraz 3:1 z Jokerem Świecie przegrywając jedynie z 0:3 z Chemikiem Police. Czy MKS podoła wyzwaniu, jakie rzuci im zespół z Opola?

PONIEDZIAŁEK – 25 PAŹDZIERNIKA

Świetnie radząca sobie w tym sezonie ekipa Developres Rzeszów podejmie u siebie Volley Wrocław. Niepokonane dotychczas rzeszowianki będą faworytkami tego spotkania. Wrocławianki ostatni raz wygrały z Developresem w 2016 roku. Czy tym razem siatkarki z Rzeszowa nadal podtrzymają tę passę?

PIĄTEK – 22 PAŹDZIERNIKA

17:30 Tauron Liga – 5. kolejka: BKS BOSTIK BIELSKO-BIAŁA – JOKER ŚWIECIE 

NIEDZIELA – 24 PAŹDZIERNIKA

20:30 Tauron Liga – 5. kolejka: ENERGA MKS KALISZ – UNI OPOLE

PONIEDZIAŁEK – 25 PAŹDZIERNIKA

17:30 Tauron Liga – 5. kolejka: DEVELOPRES BELLA DOLINA RZESZÓW – #VOLLEYWROCŁAW