5. kolejka Energa Basket Ligi na sportowych antenach Polsatu

W piątej kolejce Energa Basket Ligi najciekawiej zapowiadają się starcia w Warszawie, gdzie Legia zagra u siebie ze Spójnią Stargard oraz w Ostrowie Wielkopolskim. Sportowe anteny Polsatu przygotowały w tym tygodniu cztery transmisje z polskich parkietów.  Pierwszym meczem piątej kolejki transmitowanym […]

W piątej kolejce Energa Basket Ligi najciekawiej zapowiadają się starcia w Warszawie, gdzie Legia zagra u siebie ze Spójnią Stargard oraz w Ostrowie Wielkopolskim. Sportowe anteny Polsatu przygotowały w tym tygodniu cztery transmisje z polskich parkietów. 

Pierwszym meczem piątej kolejki transmitowanym w telewizji Polsat będzie pojedynek w Bydgoszczy. Enea Astoria zmierzy się z MKS Dąbrowa Górnicza. Obydwa zespoły nie zachwycały formą na początku sezonu, nie wygrywając żadnego spotkania. Ten mecz jest więc dobrą okazją na przełamanie. Pojedynek PGE Spójnia StargardKing Szczecin zaplanowano na czwartek. Szczecinianie bardzo dobrze rozpoczęli sezon, przegrywając tylko jedno spotkanie ze Stelmetem. Gracze ze Stargardu z kolei liczą na przełamanie po trzech kolejnych porażkach z rzędu. Jednym z hitów kolejki jest niewątpliwie mecz w Ostrowie Wielkopolskim. Arged BMSlam Stal po dwóch zwycięstwach z rzędu, chce kontynuować passę w starciu z Pszczółką Lublin. Zadanie nie będzie łatwe, ponieważ Lublinianie również są na fali wznoszącej i trzecie miejsce w tabeli to potwierdza. Wszystko rozstrzygnie się na parkiecie. Na zakończenie weekendu z koszykówką spotkanie HydroTruck RadomPolski Cukier Toruń, drużyn z dolnej części tabeli.

 

CZWARTEK – 24 WRZEŚNIA 

17:30 Energa Basket Liga – 5. kolejka: ENEA ASTORIA BYDGOSZCZ – MKS DĄBROWA GÓRNICZA 

PIĄTEK – 24 WRZEŚNIA 

20:20 Energa Basket Liga – 5. kolejka: PGE SPÓJNIA STARGARD – KING SZCZECIN 

SOBOTA – 25 WRZEŚNIA 

17:30 Energa Basket Liga – 5. kolejka: ARGED BM SLAM STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI  – PSZCZÓŁKA LUBLIN 

NIEDZIELA – 26 WRZEŚNIA 

17:30 Energa Basket Liga – 5. kolejka: HYDROTRUCK RADOM – POLSKI CUKIER TORUŃ 

 

 

 

About Michał Dąbrowski

Piszę o sporcie, bo lubię.