6. kolejka Primeiry Ligi na żywo tylko w Sportklubie!

Hitem szóstej kolejki ligi portugalskiej będzie spotkanie Sportingu Lizbona z FC Porto. Sportklub pokaże także meczem przewodzących w tabeli Benfici Lizbona i Vitorii Guimaraes. Porto zaczęło sezon od dwóch remisów, jednak trzy wygrane z rzędu w ostatnich tygodniach pozwoliły Smokom […]

Hitem szóstej kolejki ligi portugalskiej będzie spotkanie Sportingu Lizbona z FC Porto. Sportklub pokaże także meczem przewodzących w tabeli Benfici Lizbona i Vitorii Guimaraes.

Porto zaczęło sezon od dwóch remisów, jednak trzy wygrane z rzędu w ostatnich tygodniach pozwoliły Smokom na awans do pierwszej trójki. Sporting w tym sezonie jeszcze nie przegrał, jednak w pięciu dotychczas rozegranych spotkaniach zdobył tylko dziewięć punktów i plasuje się na 6. miejscu w tabeli. Cichym faworytem tego spotkania będzie więc rozpędzone FC Porto.

Benfica podejmie Estoril, zajmujący bezpieczne miejsce w środku do tabeli. Defensywa tej ekipy nie należy do najszczelniejszych – stracili dotychczas aż 11 bramek, co jest drugim najgorszym wynikiem w całej stawce. Benfica nie powinna mieć problemów z obroną fotelu lidera.

Vitoria Guimaraes rozpoczęła sezon identycznie jak Porto – po dwóch remisach przyszła kolej na trzy zwycięstwa. Na jej drodze stanie tym razem CS Martimo, które u siebie w tym sezonie wyłącznie wygrywa. Przed Vitorią ciężka przeprawa.

górny pasek

PIĄTEK – 26 WRZEŚNIA 2014

21:25 Liga ZON Sagres – 6. kolejka: SPORTING CP – FC PORTO na żywo
Sportklub

SOBOTA – 27 WRZEŚNIA 2014

19:25 Liga ZON Sagres – 6. kolejka: GD ESTORIL-PRAIA – SL BENFICA na żywo
Sportklub

NIEDZIELA – 28 WRZEŚNIA 2014

16:55 Liga ZON Sagres – 6. kolejka: CS MARTIMO FUNCHAL – VITORIA GUIMARAES na żywo
Sportklub

PONIEDZIAŁEK – 29 WRZEŚNIA 2014

20:55 Liga ZON Sagres – 6. kolejka: FC PACOS DE FERREIRA – OS BELENENSES na żywo
Sportklub
górny pasek

About Adam Śmietański