6. kolejka TAURON Ligi Kobiet w Polsacie Sport

Telewizja Polsat Sport zaprezentuje dwa mecze z nadchodzącej 6. kolejki rozgrywek TAURON Ligi kobiet. Jakie mecze będzie można obejrzeć? PIĄTEK – 29 PAŹDZIERNIKA Do Legionowa przyjedzie świetnie radząca sobie w tym sezonie Radomka Radom. Gospodynie po obiecującym początku i wygranych […]

Telewizja Polsat Sport zaprezentuje dwa mecze z nadchodzącej 6. kolejki rozgrywek TAURON Ligi kobiet. Jakie mecze będzie można obejrzeć?

PIĄTEK – 29 PAŹDZIERNIKA

Do Legionowa przyjedzie świetnie radząca sobie w tym sezonie Radomka Radom. Gospodynie po obiecującym początku i wygranych z Volley Wrocław oraz Pałacem Bydgoszcz przegrały swoje ostatnie trzy mecze. Na ich drodze stanęły bowiem zawodniczki UNI Opole, Budowlanych Łódź oraz Chemika Police. Radomka oprócz porażki 1:3 z zawodniczkami z Opola, wygrały resztę swoich meczów. Radomianki okazywały się lepsze od Pałacu Bydgoszcz, ŁKS-u Łódź, Jokera Świecie oraz Budowlanych Łódź.

NIEDZIELA – 31 PAŹDZIERNIKA

Zawodniczki z Polic wracają na własną halę po ostatniej porażce 1:3 z ŁKS-em Łódź. Potem przydarzyła im się jeszcze przegrana w Superpucharze Polski, a łzy policzanki otarły sobie wygraną 3:0 w Legionowie. Pałac Bydgoszcz w tym sezonie znalazł jedynie receptę na Bostik Bielsko-Biała. W tym starciu faworyt jest oczywiście jeden, lecz czy Chemiczki z Polic dowiozą wygraną i zgarną komplet punktów?

PIĄTEK – 29 PAŹDZIERNIKA

17:30 Tauron Liga – 6. kolejka: IŁ CAPITAL LEGIONOVIA LEGIONOWO – E.LECLERC MOYA RADOMKA RADOM

NIEDZIELA – 31 PAŹDZIERNIKA

17:30 Tauron Liga – 6. kolejka: GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE – POLSKIE PRZETWORY PAŁAC BYDGOSZCZ

About Jakub Barabasz