Eliminacje ME: Armenia i Serbia dzielą się punktami.

Na stadionie Vazgen Sargsyan Anvan Hanrapetakan Marzadasht swoje spotkanie rozegrała ekipa Serbii, było to jej pierwsze spotkanie w ramach eliminacji Mistrzostw Europy, z Armenią, oni już raz grali (porażka 2:1 z Danią). Pierwszy gol w tym spotkaniu padł dopiero w drugiej połowie. […]

Pierwszy gol w tym spotkaniu padł dopiero w drugiej połowie. Z lewej strony piłkę w pole karne dograł Taron Voskanyan, a w polu z najbliższej odległości Vladimira Stojakovicia pokonał Robert Arzumayan. W 83 minucie, szansę na podwyższenie wyniku miał Marcos Pizzelli. Jednak nie był on w stanie pokonać bramkarza rywali i nie strzelił karnego. Gdy wydawało się, że nic już się w tym spotkaniu nie zmieni Serbowie wyprowadzili fantastyczną akcję. Gospodarze źle wybili piłkę i fantastycznym strzałem zza pola karnego Romana Berezovskiyego pokonał Zoran Tošić.

Armenia – Serbia 1:1 (0:0)

1:0 Robert Arzumayan 73′

1:1 Zoran Tošić 90′

Armenia: Roman Berezowski – Kamo Howhannisjan, Warazdat Harojan, Robert Arzumanjan, Taron Woskanjan, Lewon Hajrapetjan – Karlen Mkrtczjan (53, Rumjan Howsepjan), Artur Sarkisow, Artur Jedigarjan – Edgar Manuczarjan (67, Artak Daszjan), Marcos Pizzelli (85, Aleksander Karapetjan)

Serbia: Vladimir Stojković – Branislav Ivanović, Stefan Mitrović, Matija Nastasić, Aleksandar Kolarov – Zoran Tošić, Nemanja Gudelj (74, Aleksandar Mitrović), Dušan Tadić, Nemanja Matić, Lazar Marković (26, Zdravko Kuzmanović) – Filip Đorđević (71, Danko Lazović)