Barcelona 5:1 Sevilla – skrót meczu. Blaugrana gromi, Lewandowski trafia dwukrotnie! [WIDEO]

FC Barcelona 1 | 2024

Barcelona nie dała żadnych szans Sevilli w meczu 10. kolejki La Liga EA Sports. Duma Katalonii rozgromiła rywala 5:1, a dwa gole zdobył Robert Lewandowski.

Duma Katalonii od samego początku była drużyną wyraźnie lepszą od Sevilli. Na pierwszego gola musiała jednak poczekać do 24. minuty, a wtedy to Robert Lewandowski pewnie wykorzystał rzut karny.  Chwilę później mieliśmy już natomiast 2:0, bo tym razem piękne trafienie zanotował Pedri. Nie był to koniec strzelania w pierwszej połowie, bo w samej końcówce pierwszej połowy Lewy ustrzelił dublet i dał swojej drużynie trzy gole przewagi. W drugiej połowie Barcelona już tak nie forsowała tempa, dlatego kolejne gole zobaczyliśmy dopiero w końcowych minutach. Na 4:0 w 82. minucie trafił Pablo Torre, chwilę później padła bramka honorowa dla Sevilli za sprawą Stanisa Idumbo, ale gospodarze mieli jeszcze jedną sytuację i znowu ją wykorzystali, a konkretnie ponownie zrobił to Torre. Ostatecznie Barcelona rozgromiła Sevillę 5:1 i ponownie odskoczyła Realowi na trzy oczka. W sobotę obie drużyny zmierzą się w El Classico.