Bezpośredni mecz o awans do pierwszej ligi transmitowany na TVP Sport

Będzie to bardzo ważny mecz dla obu zespołów. Który zespół wejdzie do pierwszej ligi i być może za kilka lat wygra ekstraklasę. Transmisja tego spotkania odbędzie się na antenie TVP Sport. Chojniczanka Chojnice – GKS Katowice. Adam Nocoń, trener żółto-czerwonych prowadzi zespół […]

Będzie to bardzo ważny mecz dla obu zespołów. Który zespół wejdzie do pierwszej ligi i być może za kilka lat wygra ekstraklasę. Transmisja tego spotkania odbędzie się na antenie TVP Sport.

Chojniczanka Chojnice – GKS Katowice. Adam Nocoń, trener żółto-czerwonych prowadzi zespół ku zwycięstwu, a ostatnie mecze Chojniczanki wyglądają bardzo dobrze. Na drugiej pozycji uplasowali się zawodnicy z Katowic i to oni są faworytami, lecz obu drużyn pod względem gry nie dzieli przepaść. Mecz ten jest na pewno wielką motywacją dla zawodników obu składów, ponieważ jedną z tych drużyn dzielą dwie połowy od wejścia do pierwszej ligi. Mecz rozegra się na stadionie miejskim Chojniczanki. Rafał Górak prowadził wiele zespołów i niektóre z nich doprowadził nawet do Ekstraklasy. GKS prowadzi już od 2019 roku. Podopieczni trenera są świadomi, o co grają i co stoi im na drodze. Wszystko rozstrzygnie się już w piątek.

PIĄTEK – 28 MAJA 2021

18:45 II liga – 25. kolejka: CHOJNICZANKA CHOJNICE – GKS KATOWICE 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

About Antoni Borkowski