Sport w TV: piątek – 28 maja 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Narodów, Rimini, Włochy: POLSKA – WŁOCHY


13:45 Reprezentacja Polski: KONFERENCJA PRASOWA na żywo
sport.tvp.plIpla

17:30 Fortuna 1. Liga – 32. kolejka: WIDZEW ŁÓDŹ – GKS TYCHY 
Ipla
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński (z Łodzi)
Reporter w Polsacie Sport Extra: Paulina Czarnota-Bojarska
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Kowalski


17:35 Magazyn ŁĄCZY NAS EURO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Radosław Przybysz – Jakub Wawrzyniak, Marcin Żewłakow
Reporter: Kacper Tomczyk

18:40 II liga – 36. kolejka: CHOJNICZANKA CHOJNICE – GKS KATOWICE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Jacek Zieliński (z Chojnic)

20:00 La Liga: POSUMOWANIE SEZONU 2020/21 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

20:40 Mecz Towarzyski: WŁOCHY – SAN MARINO na żywo

Komentarz: Piotr Przybysz – Piotr Kobierecki

21:00 Magazyn THE LEGENDS Z TOMASZEM ĆWIĄKAŁĄ 

Redakcja: Tomasz Ćwiąkała


14:00 CoreSports Fight Night: HAFTHOR BJOERNSSON – SIMON VALLILY na żywo

Komentarz: Piotr Momot


20:00 Premier League Darts, Milton Keynes, Wielka Brytania: 17. KOLEJKA 

Komentarz: Arkadiusz Salomon


17:30 Eurosport eRacing: STUDIO 

Komentarz: Krzysztof Woźniak – Wojciech Malaca

17:35 Eurosport eRacing: WYŚCIG 

Komentarz: Krzysztof Woźniak – Wojciech Malaca


18:30 Statscore Futsal Ekstraklasa – 34. kolejka: REKORD BIELSKO-BIAŁA – RED DRAGONS PNIEWY 

Komentarz: Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda


20:00
 PGA European Tour – Made in HimmerLand, Farsø, Dania: II RUNDA 

Komentarz: Jacek Person

22:00 
PGA Tour – Charles Schwab Challenge, Fort Worth, USA: II RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


01:00 NHL – play-off, 1/8 finału: TORONTO MAPLE LEAFS – MONTREAL CANADIENS 

Komentarz: Patryk Rokicki – Michał Ruszel

15:10 Mistrzostwa Świata Elity, Ryga, Łotwa – grupa B: KAZACHSTAN – KANADA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Chłystek – Waldemar Matuszak


12:30 Giro d’Italia, Włochy: ETAP 19 

Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski


18:00 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

18:00 Turkish Airlines Euroliga – play-off, 1/2 finału: CSKA MOSKWA – ANADOLU EFES 
*(o 23:00  w Polsat Sport News HD)

Komentarz: Adam Romański – Rafał Juć

18:10 Koszykówka 3×3 – Kwalifikacje Olimpijskie – Gr. A, Graz, Austria: POLSKA – BRAZYLIA 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Ryszard Łabędź – Przemysław Lewandowski 

21:00 Turkish Airlines Euroliga – play-off, 1/2 finału: BARCA – AX ARMANI EXCHANGE MEDIOLAN 

Komentarz: Adam Romański – Rafał Juć

21:05 Koszykówka 3×3 – Kwalifikacje Olimpijskie – Gr. A, Graz, Austria: TURCJA – POLSKA 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Ryszard Łabędź – Przemysław Lewandowski 


18:00 Diamentowa Liga, Doha, Katar: MITYNG na żywo

Komentarz w Polsacie Sport News: Przemysław Iwańczyk – Artur Partyka
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Kirpsza


17:50 Puchar Europejski EHF – play-off, finał: AEK ATHENS HC – YSTADS IF 


09:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: FRANCJA – BUŁGARIA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Adam Romański – Daniel Pliński

11:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: NIEMCY – AUSTRALIA na żywo

Komentarz: Krzysztof Wanio

12:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: JAPONIA – IRAN na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Adam Romański – Maciej Jarosz

14:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: SERBIA – SŁOWENIA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Marek Magiera – Damian Dacewicz

15:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: HOLANDIA – ROSJA na żywo

Komentarz: Krzysztof Wanio

18:00 Liga Narodów, Rimini, Włochy: STUDIO na żywo
*(również o 22:00)
Polsat Sport HD
Studio: Jerzy Mielewski – Paweł Woicki, Daniel Pliński, Maciej Jarosz, Ireneusz Mazur; Marta Ćwiertniewicz; Marcin Lepa, Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga
Analiza: Marcin Lepa – Daniel Pliński

19:10 Liga Narodów, Rimini, Włochy: STUDIO na żywo
*(od 19:20 także w TVP 2)
sport.tvp.pl
Studio: Marcin Rams – Krzysztof Ignaczak, Sebastian Świderski

19:20 Liga Narodów, Rimini, Włochy: POLSKA – WŁOCHY na żywo
Polsat Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Polsacie Sport: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga
Komentarz w TVP 2: Piotr Dębowski – Radosław Panas
Komentarz w Radio Gol 1: Adrian Kozioł


20:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: BRAZYLIA – ARGENTYNA na żywo

Komentarz: Marek Magiera – Damian Dacewicz

23:30 Liga Narodów, Rimini, Włochy: USA – KANADA 

Komentarz: Robert Małolepszy


14:30 ONE Championship: Full Blast, Singapur: SAEMAPETCH FAIRTEX – K. SOR JOR PIEK-U-THAI na żywo

Komentarz w Sportklubie: Krzysztof Sendecki – Michał Stanisławski
Komentarz na sport.tvp.pl: Patryk Prokulski, Maciej Turski

20:00 FEN 34: PAWEŁ TRYBAŁA – ŁUKASZ BOROWSKI 

Komentarz: Tomasz Marciniak, Dominik Durniat


17:05
Mistrzostwa Europy, Osijek, Chorwacja: FINAŁ SKEETU MIKSTÓW


16:30 Chess Champions Tour – FTX Crypto Cup: PÓŁFINAŁY – DZIEŃ 1 


10:30 Roland Garros, Paryż, Francja – kwalifikacje: DENIS ISTOMIN – TOBIAS KAMKE

Komentarz: Dawid Żbik

10:30 Roland Garros, Paryż, Francja – kwalifikacje: WSZYSTKIE KORTY
*(do 16:30)


12:30 Roland Garros, Paryż, Francja – kwalifikacje: MAGDALENA FRĘCH – IRINA BARA

Komentarz: Witold Domański

14:00 WTA Tour 250, Strasburg, Francja – 1/2 finału: SORANA CIRSTEA – MAGDA LINETTE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Lewandowski – Tomasz Wiktorowski

14:00 ATP World Tour 250, Belgrad, Serbia – 1/2 finału: NOVAK DJOKOVIC – ANDREY MARTIN na żywo
Ipla

Komentarz: Dawid Olejniczak

15:20 Roland Garros, Paryż, Francja – kwalifikacje: KATARINA ZAVATSKA – ANASTASIA GASANOVA

Komentarz: Lech Sidor

16:00 WTA Tour 250, Strasburg, Francja – 1/2 finału: BARBORA KREJCIKOVA – JULE NIEMEIER na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marek Furjan – Tomasz Wiktorowski

16:00 ATP World Tour 250, Belgrad, Serbia – 1/2 finału: ALEX MOLCAN – FEDERICO DELBONIS na żywo
Ipla
Komentarz: Dawid Olejniczak


09:00 Moto3 – Grand Prix Włoch: I SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

09:55 MotoGP – Grand Prix Włoch: I SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

10:55 Moto2 – Grand Prix Włoch: I SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

11:20 Mistrzostwa Świata Superbike, Estoril, Portugali: I SESJA TRENINGOWA 
Eurosport Player

13:15 Moto3 – Grand Prix Włoch: II SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:10 MotoGP – Grand Prix Włoch: II SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:10 Moto2 – Grand Prix Włoch: II SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:50 Mistrzostwa Świata Superbike, Estoril, Portugali: II SESJA TRENINGOWA 
Eurosport Player


17:30 PGE Ekstraliga – 7. kolejka: STUDIO 
Ipla
Studio: Anita Mazur – Kamil Cieślar (z Częstochowy)
Reporter: Marcin Musiał

18:00 PGE Ekstraliga – 7. kolejka: ELTROX WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA – ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM GRUDZIĄDZ 
Ipla
Komentarz: Piotr Olkowicz – Daniel Kaczmarek (z Częstochowy)

20:15 PGE Ekstraliga – 7. kolejka: STUDIO 
Ipla
Studio: Marcelina Rutkowska – Ryszard Dołomisiewicz (z Gorzowa)
Reporter: Maciej Markowski

20:30 PGE Ekstraliga – 7. kolejka: MOJE BERMUDY STAL GORZÓW WIELKOPOLSKI – EWINNER APATOR TORUŃ 
Ipla
Komentarz: Michał Korościel – Marcin Kuźbicki (z Gorzowa)


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


21:35 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie