Cztery mecze NBA w tym tygodniu na antenie Canal+Sport

Przyszedł czas na kolejną dawkę najlepszego basketu na świecie. W tym tygodniu Canal+Sport pokaże cztery ciekawie zapowiadające się spotkania. Moc emocji przed nami. Już w nocy z wtorku na środę obejrzymy starcie Houston Rockets – Los Angeles Lakers. Rockets będą […]

Przyszedł czas na kolejną dawkę najlepszego basketu na świecie. W tym tygodniu Canal+Sport pokaże cztery ciekawie zapowiadające się spotkania. Moc emocji przed nami.

Już w nocy z wtorku na środę obejrzymy starcie Houston RocketsLos Angeles Lakers. Rockets będą mieli bardzo trudne zadanie, bowiem przyjdzie do nich lider tabeli Konferencji Zachodniej, a koszykarze z Houston nie są ostatnio w najlepszej dyspozycji. Jednak nie takich Dawidów wygrywających z Goliatami widziały Amerykańskie parkiety. Preludium do weekendowych starć, będzie pojedynek Philadelphii 76ers i Miami Heat. Po znakomitym początku sezonu, ostatnio Sixers zaczęli tracić punkty. Miami cały czas gra poniżej oczekiwań i jeśli Heat chce partycypować w tegorocznych play-offach, to musi zacząć regularnie wygrywać. Dobę później Milwaukee Bucks podejmie Dallas Mavericks, a tego samego dnia wieczorem San Antonio Spurs zmierzy swoje siły z Houston Rockets. Zarówno Mavericks, jak i Spurs bronią swoich pozycji gwarantujących im walkę o Wielki Finał NBA. Natomiast Bucks walczą o czołowe lokaty w Konferencji Wschodniej. Zapowiada się sporo emocji i fascynującego basketu.

ŚRODA – 13 STYCZNIA 2021

02:00 NBA: HOUSTON ROCKETS – LOS ANGELES LAKERS na żywo

Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz

CZWARTEK – 14 STYCZNIA 2021

20:00 Magazyn NBA ACTION 
CANAL+ Sport HD

Redakcja: Gabriel Rogaczewski

PIĄTEK – 15 STYCZNIA 2021

01:30 NBA: PHILADELPHIA 76ERS – MIAMI HEAT na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz, Bartosz Tomczak

SOBOTA – 16 STYCZNIA 2021

01:30 NBA: MILWAUKEE BUCKS – DALLAS MAVERICKS 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz

23:00 
NBA: SAN ANTONIO SPURS – HOUSTON ROCKETS 

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke

About Marceli Korytek

Trudno znaleźć dobrą opiekunkę do dziecka, ale jeszcze trudniej znaleźć dobre dziecko.