Cztery spotkania z NBA w Canal+ Sport

W tym tygodniu będzie okazja zobaczyć niesamowitego w ostatnich tygodniach Jamesa Hardena i jego kolegów w starciu z Lakers. Kilka pytań, które warto zadać to: Czy Knicks przełamią swoją fatalną passę w starciu z Wizards? Czy Oklahoma wróci na zwycięską […]

W tym tygodniu będzie okazja zobaczyć niesamowitego w ostatnich tygodniach Jamesa Hardena i jego kolegów w starciu z Lakers. Kilka pytań, które warto zadać to: Czy Knicks przełamią swoją fatalną passę w starciu z Wizards? Czy Oklahoma wróci na zwycięską ścieżkę? Na te oraz inne pytania będzie można odpowiedzieć śledząc transmisje na Canal+ Sport.

WashingtonKnicks to starcie drużyn, które już nie walczą o fazę play-off. Wizards pokonali w ostatnim czasie Philadelphię oraz Milwaukee. New Jork ma passę pięciu porażek z rzędu. Większe szasne na zwycięstwo mają gracze z Waszygtonu.

W Target Center Minnesota zmierzy się z San Antonio. Timbervoles od 12 spotkań rzucają rywalom minimum 100 punktów. Ostatni raz mniej niż 100 rzucili 22 grudnia 2018, co ciekawe ekipie Spurs. Podopieczni Gregga Popovicha po porażkach Oklahomą oraz Hornets, pokonali minimalnie Dallas. Sześć poprzednich starć między tymi drużynami rozstrzygali na swoją korzyść gospodarze. Czy tym razem będzie podobnie?

Tego samego dnia zmierzy się Philadelphia z Oklahomą. Obie drużyneęajmują bezpiecznie miejsca w walce o fazę play-off. Przyjezdni od jakiegoś czasu prezentują się poniżej oczekiwań Cztery porażki i tylko jedno zwycięstwo to ich bilans w poprzednich meczach. W spotkaniach tych bardzo zawiodła defensywa. Gracze Billego Donovana przegrali osiemnaście spotkań, z czego aż cztery w styczniu. Gospodarze mają passę trzech zwycięstw z rzędu. Pokonali New York Knicks, Minnesotę Timbervolves oraz Indianę Pacers.

W Toyota Center Houston podejmie Lakers. Ten pojedynek można by określić pojedynkiem dwóch liderów. Po stronie gospodarzy James Harden, po stronie goście  LeBron James, który jest niestety kontuzjowany. Trzy porażki Rockets, które doznali z Milwaukee, Orlando oraz Nets pokazują, że sam James Harden nie wystarcza do odnoszenia kolejnych zwycięstw. W tych starciach zdobywał on kolejno 42, 38 oraz 58 punktów. Bez wsparcia kolegów jego wysyłki na nic się zdadzą. W dwóch starciach z października i grudnia zeszłego roku wygrywali gospodarze. W tych pojedynkach zdecydowanie lepiej prezentował się lider Rakiet.

CZWARTEK – 17 STYCZNIA 2018

21:00 NBA: WASHINGTON WIZARDS – NEW YORK KNICKS na żywo
CANAL+ Sport HD

SOBOTA – 19 STYCZNIA 2018

02:00 NBA: MINNESOTA TIMBERWOLVES – SAN ANTONIO SPURS na żywo
CANAL+ Sport HD

21:30 NBA: PHILADELPHIA 76ERS – OKLAHOMA CITY THUNDER na żywo
CANAL+ Sport HD

NIEDZIELA – 20 STYCZNIA 2018

02:30 NBAHOUSTON ROCKETS – LOS ANGELES LAKERS na żywo
CANAL+ Sport HD

About Mateusz Bartkowiak