Czy Milik znowu trafi? Willem II – Ajax na antenie Polsat Sport News

Podczas 26. kolejki Eredivisie żadna z czołowych drużyn nie powinna mieć problemów  z odniesieniem zwycięstwa. Spośród trzech spotkań, które dla widzów wybrały sportowe kanały Polsatu, tylko jeden zostanie zrealizowany „na żywo”. Z dwóch pozostałych kibice ligi holenderskiej będą musieli zadowolić […]

Podczas 26. kolejki Eredivisie żadna z czołowych drużyn nie powinna mieć problemów  z odniesieniem zwycięstwa. Spośród trzech spotkań, które dla widzów wybrały sportowe kanały Polsatu, tylko jeden zostanie zrealizowany „na żywo”. Z dwóch pozostałych kibice ligi holenderskiej będą musieli zadowolić się retransmisjami.

W wyniku właśnie takiej polityki osób układających ramówkę dla słonecznej stacji, wszystkie trzy mecze będą pokazane 6 marca. Najpierw kilka minut po północy mecz FC Groningen – PSV Eindhoven. Trudno spodziewać się aby goście, którzy kompletują kolejne zwycięstwa jak karty kolekcjonerskie ulegli drużynie nie mogącej wygrać od 3 ostatnich spotkań. Niewątpliwie wygrana podniosłaby morale drużyny. Ale porażka umocni klub w przekonaniu, że drużyna nie funkcjonuje tak jak sobie wszyscy wyobrażaliby. Albo wóz, albo przewóz.

O 14:25 w jedynym spotkaniu „na żywo” Willem II Tilburg – Ajax Amsterdam zobaczymy czy zajmujący 15. miejsce gospodarze zdołają przeciwstawić się przyjezdnym. W barwach gości spodziewamy się zobaczyć od pierwszych minut Arkadiusza Milika, który po „banicji” na ławce rezerwowych strzela piękne bramki i robi to seryjnie. Czy i w tym spotkaniu dołoży trafienie do 13. już zdobytych goli? Złośliwi twierdzą, że Polak trafia tylko w konfrontacji ze słabszymi drużynami. Jeżeli tak jest to licznik w tym meczu powinien znów „zaskoczyć”.

Na wieczór zaś dla kibiców o słabych nerwach konfrontacja Feyenoord Rotterdam – SC Cambuur Leeuwarden. Przed meczem wydaje się że wszystko jest jasne. 17. drużyna ligi przyjedzie do jednej z czołowych drużyn Eredivisie. Dla tych co muszą rano wstać a mają problem z zaśnięciem można śmiało polecić to spotkanie. Jeżeli nic się nadzwyczajnego nie stanie, a na co się niestety nie zanosi, powinna to być spokojna 90 – minutowa piłkarska dobranocka.