Dalsza rywalizacja półfinałowa Energa Basket Ligi w Polsat Sport HD i Ipla.tv!

Powoli nadchodzi czas na decydujące rozstrzygnięcia w parach półfinałowych koszykarskiej Energa Basket Ligi. Jedną nogą w wielkim finale jest już BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski, natomiast bardzo wyrównana walka trwa w parze Stelmet ENEA BC Zielona Góra – Anwil Włocławek.

Po dwóch spotkaniach półfinałowych rozgrywek Energa Basket Ligi BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski prowadzi z Polskim Cukrem Toruń już 2:0 (82,76, 82:81), ale zwłaszcza druga potyczka była bardzo wyrównana. Pierwsze dwa spotkania były rozgrywane w Ostrowie Wielkopolskim, teraz rywalizacja przeniesie się do Torunia i jest szansa, by ekipa Polskiego Cukru zaczęła gonić rywali. Jednak na ten moment Stal jest o krok od wielkiego finału.

Druga para półfinałowa jest zdecydowanie bardziej wyrównana. W rywalizacji Stelmetu ENEA BC Zielona Góra z Anwilem Włocławek jest w tej chwili remis 1:1 (84:98, 90:74), a dwa pierwsze spotkania były rozgrywane we Włocławku. Wydaje się, że w tej parze do rozstrzygnięcia może być potrzebne aż pięć spotkań, a bo rywalizacja jest naprawdę wyrównana. Teraz dwa mecze zostaną rozegrane w Zielonej Górze, więc może Stelmet przechyli szalę na swoją korzyść.

WTOREK – 15 MAJA 2018

17:30 Energa Basket Liga – 1/2 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:40 Energa Basket Liga – 1/2 finału: POLSKI CUKIER TORUŃ – BM SLAM STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI
Polsat Sport HDIpla

ŚRODA – 16 MAJA 2018

17:30 Energa Basket Liga – 1/2 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:40 Energa Basket Liga – 1/2 finału: STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA – ANWIL WŁOCŁAWEK na żywo
Polsat Sport HDIpla

PIĄTEK – 18 MAJA 2018

17:30 Energa Basket Liga – 1/2 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:40 Energa Basket Liga – 1/2 finału: STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA – ANWIL WŁOCŁAWEK na żywo
Polsat Sport HDIpla