Po półfinałowym meczu Ligi Mistrzów między Atletico Madryt a Arsenalem doszło do ostrej wymiany zdań w tunelu, gdy obrońca Arsenalu Ben White nadepnął na herb Atletico, co wywołało reakcję trenera Diego Simeone.
Przebieg incydentu
Na drodze do tunelu White nadepnął na klubowy herb Atletico zamiast obejść go zgodnie z niepisanym zwyczajem. Nie jest jasne, czy White zrobił to nieumyślnie, czy celowo, jednak czynność wywołała reakcję zawodników i sztabów obu drużyn.
Pierwszy uwagę White’owi zwrócił Giuliano Simeone, a następnie do sytuacji wkroczył jego ojciec, Diego Simeone. Choć początkowo miało to wyglądać na próbę rozdzielenia, Simeone energicznie klepnął Whita po plecach, co spotkało się z ostrą odpowiedzią ze strony Anglika. Osoby z personelu i ochrona interweniowały i oddzieliły obu mężczyzn, zapobiegając eskalacji konfliktu.
Udostępnij w social mediach:BEN WHITE STEPS ON ATLETI CREST AND SIMEONE REACTS 🚨🚨
On his way to the tunnel, the Arsenal defender accidentally stepped on the club’s badge, and Simeone immediately called him out 🗣️
Was it disrespectful or just a mistake? 🤔#BenWhite #AtleticoMadrid #Arsenal #UCL pic.twitter.com/9lzBQpGIkZ
– MARCA in English 🇺🇸 (@MARCAinENGLISH) April 29, 2026

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.