Dwa mecze 5. kolejki DKB Handball Bundesligi w Sportklubie

W 5. kolejce niemieckiej Handball Bundesligi będzie można zobaczyć dwa spotkania na antenie Sportklubu i oba z odtworzenia. Najpierw Sportklub pokaże starcie TSV Hannover-Burgdorf z Bergischer HC, a potem Fuchse Berlin z TVB 1898 Stuttgart. TSV Hannover-Burgdorf jest wiceliderem tabeli […]

W 5. kolejce niemieckiej Handball Bundesligi będzie można zobaczyć dwa spotkania na antenie Sportklubu i oba z odtworzenia. Najpierw Sportklub pokaże starcie TSV Hannover-Burgdorf z Bergischer HC, a potem Fuchse Berlin z TVB 1898 Stuttgart.

TSV Hannover-Burgdorf jest wiceliderem tabeli i prawdopodobnie jest zdecydowanym faworytem niedzielnego spotkania.  Jednak na pewno Burgischer HC spróbuję sprawić niespodziankę, a ma ku temu argumenty. Goście przed następną kolejką zajmują szóste miejsce w lidze ze stratą trzech punktów do lidera.

W drugim spotkaniu zobaczymy również pojedynek z jednym dużym faworytem. Fuchse Berlin, który plasuje się na ósmej pozycji w lidze podejmie we własnej hali TVB 1898 Stuttgart. Goście zajmują miejsce tuż nad strefą spadkową, a w trzech dotychczasowych spotkaniach udało im się zgromadzić zaledwie jeden punkt po remisie w ostatniej kolejce.

NIEDZIELA– 15 WRZEŚNIA 2019

17:00 Bundesliga – 5. kolejka: TSV HANNOVER-BURGDORF – BERGISCHER HC

19:00 Bundesliga – 5. kolejka: FUCHSE BERLIN – TVB 1898 STUTTGART

About 0a60d0xx