Emocje z Ligą Siatkówki Kobiet w Polsacie Sport

 W najbliższych dniach 2 transmisje z Ligi Siatkówki Kobiet w Polsacie Sport W piątek 8 listopada dojdzie do rywalizacji Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz z Grupą Azoty Chemik Police. Faworytem spotkania jest zespół z Polic. Chemiczanki wygrały do tej pory wszystkie […]

 W najbliższych dniach 2 transmisje z Ligi Siatkówki Kobiet w Polsacie Sport

W piątek 8 listopada dojdzie do rywalizacji Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz z Grupą Azoty Chemik Police. Faworytem spotkania jest zespół z Polic. Chemiczanki wygrały do tej pory wszystkie spotkania i są zdecydowanymi liderkami tabeli. W ramach ciekawostki należy dodać, że najlepszą zagrywającą ligi jest Natalia Mędrzyk, czyli przyjmująca zespołu z Polic. Ma na swoim koncie, aż 10 asów serwisowych. Gospodynie radzą sobie średnio. Wygrały 2 razy i przegrały, również dwukrotnie. Aktualnie zajmują 6 lokatę w tabeli LSK. Początek spotkania o godzinie 17:30. Transmisja w Polsacie Sport.

Drugi pojedynek, a zarazem ostatni transmitowany w telewizji. To rywalizacja Grot Budowlanych Łódź z E.Leclerc Radomką Radom. Gospodynie w poprzedniej kolejce zanotowały dość sensacyjną porażkę u siebie z zespołem z Bydgoszczy 0:3. Łodzianki zajmują 3 miejsce w tabeli. Budowlane mają w swoich szeregach najlepiej punktującą zawodniczkę w lidze, a jest nią Anastasiya Kraiduba, która zdobyła 117 punktów. Zespół z Radomia jest na zupełnie przeciwnym biegunie. Przegrał wszystkie 5 spotkań i zajmuje 11 miejsce. W tym spotkaniu również będzie dziewczyną z Radomia bardzo ciężko. Pojedynek ten odbędzie się w poniedziałek 11 listopada. Transmisja w Polsacie Sport. Początek rywalizacji o godzinie 17:30. Serdecznie zapraszamy do oglądania spotkań Ligi Siatkówki Kobiet.

PIĄTEK – 8 LISTOPADA 2019

17:30 Liga Siatkówki Kobiet – 4. kolejka: BANK POCZTOWY PAŁAC BYDGOSZCZ     –  GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE  na żywo

Polsat Sport HDIpla

PONIEDZIAŁEK – 11 LISTOPADA  2019

17:30 Liga Siatkówki Kobiet – 6. kolejka: GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ  – E.LECLERC RADOMKA RADOM    na żywo

Polsat Sport HDIpla

About 0a60d0xx