Sport w TV: środa – 13 listopada 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Plusliga – 13. kolejka: TREFL GDAŃSK – ASSECO RESOVIA RZESZÓW


18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS 

Redakcja: Adrian Olek

18:30 Magazyn LA LIGA WORLD 

Redakcja: Piotr Laboga

19:00 Magazyn LEGIA TV 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

19:30 Magazyn LECH TV 
TVP Sport HDsport.tvp.pl


20:00 Magazyn PLANETA EKSTRAKLASA 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Glamowski

20:05 Droga do Euro 2020: ZAPOWIEDŹ
sport.tvp.pl

22:30 Serie A – 12. kolejka: JUVENTUS FC – AC MILAN
Polsat Sport HD
Komentarz: Marcin Lepa – Tomasz Łapiński


18:15 ESL Pro League – CS:GO, grupa A: DZIEŃ 1 na żywo
sport.tvp.pl


18:00 Liga Mistrzów – 1/8 finału: MOUNTFIELD HK – ADLER MANNHEIM 



12:45 FEI World Cup, Werona, Włochy: KONKURS SKOKÓW 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


03:00 NBA – Sezon Zasadniczy: UTAH JAZZ – BROOKLYN NETS 

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke

17:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

17:50 EuroCup – 7. kolejka, grupa B: TOFAS – KK PARTIZAN
Eurosport Player

17:50 EuroCup – 7. kolejka, grupa B: LIETUVOS RYTAS – LIMOGES 
Eurosport Player

18:20 EuroCup – 7. kolejka, grupa A: MACCABI RISHON – VIRTUS BOLOGNA
Eurosport Player

18:20 EuroCup – 7. kolejka, grupa C: CEDEVITA OLIMPIJA LJUBLJANA – UNICS KAZAŃ
Eurosport Player

18:20 Liga Mistrzów – 5. kolejka, grupa B: ANWIL WŁOCŁAWEK – ANTWERP GIANTS 
Eurosport Player

19:35 EuroCup – 7. kolejka, grupa A: MONACO – PROMITHEAS
Eurosport Player

19:35 EuroCup – 7. kolejka, grupa B: VENEZIA – LOKOMOTIV KUBAŃ
Eurosport Player

19:50 EuroCup – 7. kolejka, grupa D: OLDENBURG – GALATASARAY
Eurosport Player

20:20 Liga Mistrzów – 5. kolejka, grupa A: SASSARI STRASBOURG
Eurosport Player

20:30 EuroCup – 7. kolejka, grupa D: UNICAJA – ASSECO GDYNIA
Eurosport Player

20:35 EuroCup – 7. kolejka, grupa C: BRESCIA – JOVENTUT
Eurosport Player


19:55 Liga Mistrzów Velux EHF – 8. kolejka, grupa B: PORTO SOFARMA – THW KIEL na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Tomasz Rosiński


17:30 Plusliga – 13. kolejka: CUPRUN LUBIN – CERRAD ENEA CZARNI RADOM 
Polsat Sport HD
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Łukasz Kadziewicz (z Lubina)

20:30 Plusliga – 13. kolejka: TREFL GDAŃSK – ASSECO RESOVIA RZESZÓW
Polsat Sport HD
Komentarz: Jerzy Mielewski – Wojciech Drzyzga (z Gdańska)

20:30 Serie A1 – 5. kolejka: VERO VOLLEY MONZA – CONSAR RAVENNA



13:45 Home Nations Series – Northern Ireland Open, Belfast, Irlandia Północna: DZIEŃ 3 


19:45 Home Nations Series – Northern Ireland Open, Belfast, Irlandia Północna: DZIEŃ 3 



13:00 Nitto ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – mecz debla: CABAL/FARAH – ROJER/TECAU na żywo
Polsat Sport HD

15:00 Nitto ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – mecz singla: RAFAEL NADAL – DANIIL MEDVEDEV na żywo
Polsat Sport HD

19:00 Nitto ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – mecz debla: KRAWIETZ/MIES – HERBERT/MAHUT na żywo


21:00 Nitto ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – mecz singla: STEFANOS TSITSIPAS – ALEXANDER ZVEREV na żywo



19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:40 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie