Energa Basket Liga w Polsacie Sport

W tym tygodniu czekają nas pojedynki w ramach 17 kolejki Energa Basket Ligi. Trzy spotkania będzie można obejrzeć na antenie Polsatu Sport. W sobotę Anwil Włocławek na własnym parkiecie podejmie drużynę Legii Warszawa. Faworytem tego spotkania jest drużyna gospodarzy która w tabeli ustępuje […]

W tym tygodniu czekają nas pojedynki w ramach 17 kolejki Energa Basket Ligi. Trzy spotkania będzie można obejrzeć na antenie Polsatu Sport.

W sobotę Anwil Włocławek na własnym parkiecie podejmie drużynę Legii Warszawa. Faworytem tego spotkania jest drużyna gospodarzy która w tabeli ustępuje tylko drużynie z Zielonej Góry z kolei Legia zajmuję 14 miejsce z dorobkiem 20 punktów odnieśli zaledwie 4 zwycięstwa w sezonie.

W niedzielę na przeciw siebie staną drużyny z Trójmiasta Trefl Sopot zmierzy się z Arką Gdynia. W tabeli te drużyny są sąsiadami zajmują odpowiednio 5 i 6 miejsce w identyczną ilością punktów. Będzie to jedno z ciekawszych i bardziej wyrównanych spotkań tej kolejki w takim meczu nikt nie będzie chciał schodzić z parkietu z roli przegranego.

W ostatnim meczu kolejki Start Lublin zagra z Hydrotruck Radom. Gospodarze są obecnie na 4 miejscu z kolei goście na 8 jednak w ostatnich pięciu kolejkach obie drużyny odniosły tylko dwa zwycięstwa chcąc licząc się w walce o najwyższe cele muszą częściej wygrywać zwłaszcza z drużyna z Radomia która jest na granicy awansu do fazy play-off.

SOBOTA – 18 STYCZNIA 2020

17:30 Energa Basket Liga – 17. kolejka: ANWIL WŁOCŁAWEK – LEGIA WARSZAWA na żywo

Polsat Sport HD

NIEDZIELA – 19 STYCZNIA 2020

17:30 Energa Basket Liga – 17. kolejka: TREFL SOPOT – ASSECO ARKA GDYNIA na żywo

Polsat Sport HD

PONIEDZIAŁEK – 20 STYCZNIA 2020

20:00 Energa Basket Liga – 17. kolejka: START LUBLIN – HYDROTRUCK RADOM na żywo

Polsat Sport HD

 

 

 

 

 

 

About 0a60d0xx