Finał Pucharu Niemiec w Eurosporcie

W rozgrywkach DFB Pokal pozostały już tylko dwa zespoły, które zmierzą się ze sobą w decydującym starciu. Transmisja z finału w Eurosport 1 oraz Eurosport Player.  Na neutralnym boisku w Berlinie na Olympiastadion w meczu finałowym RB Lipsk podejmie Borussię […]

W rozgrywkach DFB Pokal pozostały już tylko dwa zespoły, które zmierzą się ze sobą w decydującym starciu. Transmisja z finału w Eurosport 1 oraz Eurosport Player. 

Na neutralnym boisku w Berlinie na Olympiastadion w meczu finałowym RB Lipsk podejmie Borussię Dortmund. Gospodarze przystąpią do tego spotkania osłabieni brakiem m. in. Adamsa czy Szoboszlaia, natomiast w zespole gości odczuwalny będzie brak najlepszego strzelca Erlinga Haalanda. RB Lipsk w meczu półfinałowym pokonał po dogrywce Werder Brema 2:1. Dortmundczycy mieli łatwiejszego rywala z niższej ligi w postaci Holstein Kiel i bez problemów wygrali wysoko w stosunku 5:0. Warto nadmienić, że wszystkie bramki w tym spotkaniu padły w pierwszej połowie. Konfrontacja finałowa zapowiada się bardzo ekscytująco, ponieważ ciężko wskazać faworyta tej potyczki. W zespole Borussi szanse na występ będzie miał Łukasz Piszczek, który pod koniec sezonu prezentuję wysoką formę.

CZWARTEK – 13 MAJA 2021

20:35 Puchar Niemiec – finał: RB LIPSK – BORUSSIA DORTMUND na żywo

About Łukasz Urbanowski