Wtorek z lekkoatletyką w polskiej telewizji: Finał World Athletics Continental Tour Gold i Mityng Gala dei Castelli

Plejada medalistów olimpijskich będzie starała się w dobrym stylu zakończyć sezon podczas Memoriału Borisa Hanzekovica w Zagrzebiu w dniach 13-14 września. Szczególnie na listach startowych konkurencji rzutowych finałowych zawodów cyklu World Athletics Continental Tour Gold figuruje wielu medalistów z Tokio. […]

Plejada medalistów olimpijskich będzie starała się w dobrym stylu zakończyć sezon podczas Memoriału Borisa Hanzekovica w Zagrzebiu w dniach 13-14 września. Szczególnie na listach startowych konkurencji rzutowych finałowych zawodów cyklu World Athletics Continental Tour Gold figuruje wielu medalistów z Tokio. Transmisja wydarzenia we wtorek od godziny 19.00 w Polsat Sport News.

Na starcie będziemy mogli zobaczyć wielką trójkę pchnięcia kulą – Crouser, Kovacs, Walsh, w rzucie dyskiem Daniela Stahla i Kristjana Ceha u mężczyzn i absolutną gwiazdę gospodarzy Sandrę Perkovic u kobiet. Nie zabraknie również gwiazd w konkurencjach biegowych gdzie wystartują Hansle Parchment, Ronald Levy i Devon Allen na 110 przez płotki, Tobi Amusan na 100 przez płotki kobiet, Christine Mboma i Shericka Jackson na 200 kobiet, Kirani James i Isaac Makala na 400 mężczyzn, oraz Ronnie Baker, Marvin Bracy i Trayvon Bromell w sprincie mężczyzn.

We wtorkowy wieczór odbędzie się również lekkoatletyczny mityng w Szwajcarii. Wystąpią w nim między innymi Anna Kiełbasińska, Klaudia Wojtunik, Adam Czerwiński oraz Aneta Lemiesz. W akcji również medaliści igrzysk, w tym Jamajka Shelly-Ann Fraser-Pryce czy Holenderka Femke Bol. Początek transmisji o 19:50 na sport.tvp.pl.

WTOREK – 14 WRZEŚNIA 2021

19:00 Lekkoatletyka- Memoriał Borisa Hanzekovica w Zagrzebiu na żywo

19:50 Lekkoatletyka- Mityng w Gala dei Castelli na żywo


About Andrzej Mościński