Dwa mecze MLS w Polsacie Sport

Zespoły Major League Soccer rozegrają dodatkową kolejkę w środku tygodnia. Dwa mecze pokaże Polsat Sport. W spotkaniu Konferencji Wschodniej Columbus Crew podejmie ekipę New York Red Bulls. Obie drużyny mają szansę na awans do fazy play-off, ale szybko muszą poprawić […]

Zespoły Major League Soccer rozegrają dodatkową kolejkę w środku tygodnia. Dwa mecze pokaże Polsat Sport.

W spotkaniu Konferencji Wschodniej Columbus Crew podejmie ekipę New York Red Bulls. Obie drużyny mają szansę na awans do fazy play-off, ale szybko muszą poprawić wyniki. Gospodarze w ostatnich 9 meczach wygrali tylko raz. Niewiele lepsze rezultaty osiągają piłkarze Gerharda Grubera, którzy trzykrotnie punktowali podczas ośmiu poprzednich meczów ligowych. Na boisku powinien pojawić się Patryk Klimala, który dotychczas dla Byków strzelił 4 bramki.

Dzień później na antenie Polsatu Sport starcie Portland Timbers z Colorado Rapids. W Konferencji Zachodniej Timbers są na 5. miejscu, podczas gdy zespół z Colorado plasuje się na 3. pozycji. Gospodarze wygrali trzy ostatnie mecze, które rozegrali na wyjeździe. Rapids do lidera z Seattle tracą zaledwie trzy punkty. Od ośmiu spotkań drużyna z Colorado nie przegrywa.

ŚRODA – 15 WRZEŚNIA 2021

01:20 Major League Soccer: COLUMBUS CREW – NEW YORK RED BULLS

CZWARTEK – 16 WRZEŚNIA 2021

04:05 Major League Soccer: PORTLAND TIMBERS – COLORADO RAPIDS na żywo

About Łukasz Brajczewski

Student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.