Finałowy turniej Euro Beach Soccer League na sportowych antenach Polsatu

Tegoroczna edycja Euro Beach Soccer League dobiega końca. W dniach 5-8 września w portugalskim Figueira da Foz odbędzie się Superfinał z udziałem najlepszych europejskich reprezentacji w beach soccerze. Niestety bez udziału Biało-Czerwonych. Transmisje w Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport News.

Osiem państw z dywizji A utworzą dwie grupy. W grupie pierwszej wystąpią Rosja, Szwajcaria, Białoruś i Hiszpania. Drugą utworzą Portugalia, Ukraina, Włochy i Turcja. Zawody będą szczególne zwłaszcza dla tych ostatnich, reprezentacja Turcji wystąpi w superfinale pierwszy raz od 17 lat. Faza grupowa odbędzie się w ciągu trzech dni. Ostatniego, czwartego dnia zostaną rozegrane mecze o siódme, piąte, trzecie i ten najważniejszy, czyli finał.

Kto jest faworytem rywalizacji w Figueira da Foz? Największym wydają się być Portugalczycy. To w tym kraju odbędą się mecze, więc ściany będą po ich stronie. Liczyć się w walce o zwycięstwo powinni także Hiszpanie, którzy jako jedyni zaliczyli komplet zwycięstw w poprzedniej fazie i stracili najmniej goli – 3 oraz Włosi, którzy są obrońcami tytułu. W swojej grupie zawodnicy z Półwyspu Apenińskiego zajęli pierwsze miejsce. Szyki namieszać mogą też Rosjanie, którzy w przeszłości dwukrotnie sięgali po Mistrzostwo Świata, a EBSL wygrywali aż pięć razy. O tym kto zwycięży przekonamy się 8 września.

CZWARTEK – 5 WRZEŚNIA 2019

16:15 Euro Beach Soccer League – Superfinal: WŁOCHY – UKRAINA na żywo
Ipla22:50 Euro Beach Soccer League – Superfinal: SZWAJCARIA – HISZPANIA
Ipla

PIĄTEK – 6 WRZEŚNIA 2019

17:30 Euro Beach Soccer League – Superfinal: HISZPANIA – ROSJA na żywo
Ipla
18:45 Euro Beach Soccer League – Superfinal: PORTUGALIA – UKRAINA 
Ipla

SOBOTA – 7 WRZEŚNIA 2019

15:00 Euro Beach Soccer League – Superfinal: ROSJA – SZWAJCARIA na żywo
Ipla

NIEDZIELA – 8 WRZEŚNIA 2019

00:00 Euro Beach Soccer League – Superfinal: PORTUGALIA – WŁOCHY
Ipla

PONIEDZIAŁEK – 9 WRZEŚNIA 2019

01:00 Euro Beach Soccer League – Superfinal: MECZ O 3. MIEJSCE
Ipla
02:30 Euro Beach Soccer League – Superfinal: FINAŁ
Ipla