Finały finałów w TAURON Lidze siatkarek. Transmisje w Polsacie Sport

Czas na poznanie mistrzyń Polski oraz srebrnych i brązowych medalistek w TAURON Lidze siatkarek w sezonie 2020/2021. Mecze numer 4 w rywalizacji o 3. miejsce oraz finału we wtorek, 20 kwietnia w Polsacie Sport. We wtorkowe popołudnie najpierw, o 17:30 […]

Czas na poznanie mistrzyń Polski oraz srebrnych i brązowych medalistek w TAURON Lidze siatkarek w sezonie 2020/2021. Mecze numer 4 w rywalizacji o 3. miejsce oraz finału we wtorek, 20 kwietnia w Polsacie Sport.

We wtorkowe popołudnie najpierw, o 17:30 w walce o brąz TAURON Ligi zmierzą się ze sobą po raz czwarty ŁKS Commercecon Łódź E.Leclerc Moya Radomka Radom. Ostatnie ich spotkanie w radomskiej hali zakończyło się zwycięstwem łodzianek po tie-breaku (15:11 w decydującym secie). Dzięki temu, we wtorek gospodynie stanął przed szansą zakończenia tej rywalizacji. Jeżeli tak się stanie i radomskie siatkarski pozostaną bez medalu za ten sezon, to one i ich kibice będą mogli czuć duży żal, ponieważ Radomka rundę zasadniczą zakończyła na pozycji wicelidera, przewodząc wcześniej stawce dość długo.

W batalii finałowej czwartek starcie odbędzie się w Policach. We wtorek o 20:30 na parkiet wyjdą zawodniczki Grupy Azoty Chemika Developres SkyRes Rzeszów. Jeżeli, tak jak w ostatni weekend w stolicy Podkarpacia, zatriumfują ponownie policzanki, to finał TAURON Ligi w tym sezonie dobiegnie końca. Fani, szczególnie postronni, na pewno mogą liczyć na długą, emocjonującą konfrontację, bowiem trzy poprzednie mecze finałowe kończyły się po pięciu partiach.

WTOREK – 20 KWIETNIA 2021

17:30 TAURON Liga – mecz o 3. miejsce: ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ – E.LECLERC MOYA RADOMKA RADOM
Polsat Sport HD

20:30 TAURON Liga – mecz finałowy: GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE – DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW
Polsat Sport HD
Komentarz: Adrian Brzozowski – Joanna Kaczor-Bednarska (z Polic)

About Dawid Sieńkowski

Student Dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.