Gra Futsal Ekstraklasa: 2. kolejka w TVP Sport

W drugiej kolejce Futsal Ekstraklasy, TVP Sport pokaże na swojej antenie jeden mecz. Wyróżniono poniedziałkowe spotkanie Piast Gliwice – Gatta Active Zduńska Wola. Jego początek wyznaczono na godz. 18:30, a transmisja rozpocznie się 10 minut wcześniej. Piłkarze Gatty Active Zduńska Wola zajmują obecnie szóstą pozycję w tabeli Futsal Ekstraklasy. Zgromadzili do tej pory komplet, […]

W drugiej kolejce Futsal Ekstraklasy, TVP Sport pokaże na swojej antenie jeden mecz. Wyróżniono poniedziałkowe spotkanie Piast Gliwice – Gatta Active Zduńska Wola. Jego początek wyznaczono na godz. 18:30, a transmisja rozpocznie się 10 minut wcześniej.

Piłkarze Gatty Active Zduńska Wola zajmują obecnie szóstą pozycję w tabeli Futsal Ekstraklasy. Zgromadzili do tej pory komplet, czyli 3 punkty po pierwszej kolejce. Zawodnicy Piasta Gliwice znajdują się aktualnie niżej, bo na dziesiątym miejscu. Rozegrali jak dotąd również jedno spotkanie, w którym nie wywalczyli żadnego punktu. Na inaugurację sezonu 2016/2017, goście odnieśli znaczne zwycięstwo nad ekipą Euromastera Chrobrego Głogów. Gatta wygrała u siebie aż 11:0. Z kolei Gliwiczanie zdołali zdobyć zaledwie jedną bramkę i ulegli na wyjeździe drużynie AZS-u Uniwersytetu Gdańskiego Gdańsk. Ostatecznie Piast przegrał w Gdańsku 1:3.

Spotkanie Piast Gliwice – Gatta Active Zduńska Wola ma niepodważalnego faworyta, którym są mistrzowie Polski ze Zduńskiej Woli. Warto jednak zaznaczyć, że będący na niższej lokacie gospodarze zagrają przed własną publicznością, która niewątpliwie doda im otuchy. Dlatego, rzecz jasna, nie można odbierać szans Piastowi – według mnie niewygodnego przeciwnika (szczególnie u siebie).

PONIEDZIAŁEK – 3 PAŹDZIERNIKA 2016

18:20 Futsal Ekstraklasa – 2. kolejka: PIAST GLIWICE – GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA na żywoTVP Sport HDsport.tvp.pl