Grand Prix USA F1 na antenach Eleven Sports 1 i TVP Sport

Grand Prix Meksyku nie dało nam odpowiedzi na pytanie, kto zostanie Mistrzem Świata. Choć wszyscy ją znają, to oficjalnie Lewis Hamilton szósty tytuł powinien świętować w USA. 

Lewis Hamilton co prawda wygrał poprzednią rundę, jednak Valterii Bottas również zajął miejsce na podium. To sprawiło, że teoretycznie Fin może jeszcze zdobyć swój pierwszy tytuł w karierze. W praktyce jednak nie ma na to szans i już po najbliższym weekendzie powinniśmy oficjalnie mówić o Hamiltonie jako o sześciokrotnym Mistrzu Świata. Tylko Michael Schumacher zdobył więcej tytułów. To z pewnością jeden z celów Brytyjczyka. Wyrównać, lub przebić wyczyn Niemca. Będzie to jedna z motywacji, która może pobudzać Hamiltona do dalszej pracy i ścigania na najwyższym poziomie w Formule 1.

Bardzo dobrze podczas Grand Prix Meksyku spisywał się Robert Kubica. Jechał lepiej od Georga Russela, co przyznał sam Brytyjczyk, który nie mógł wyprzedzić Polaka w bezpośredniej walce. Manewr wyprzedzania w wykonaniu Polaka pokazał, że Robert nie zapomniał, jak wygląda prawdziwe ściganie. Niestety na osiem okrążeń przed zakończeniem wyścigu Kubica był zmuszony zjechać do boksu,  w wyniku przebicia opony. Pech sprawił, że po  przymusowej wizycie u mechaników Russel znalazł się przed Kubicą, a nasz reprezentant dojechał do mety na ostatnim miejscu wśród sklasyfikowanych kierowców.

Przed nami długi weekend z Formułą 1. Już od piątku będziemy emocjonować się rywalizacją na torze w Austin. Podczas wieczornych relacji towarzyszyć nam będą Andrzej Borowczyk i Mikołaj Sokół, którzy skomentują przebieg wyścigowego weekendu. W roli reporterów tym razem pracować będą Filip Kapica i Patryk Mirosławski.

PIĄTEK – 1 LISTOPADA 2019

16:30 Formuła 1 – Grand Prix USA: STUDIO na żywo
Ipla

16:55 Formuła 1 – Grand Prix USA: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

18:30 Formuła 1 – Grand Prix USA: STUDIO na żywo
Ipla

20:30 Formuła 1 – Grand Prix USA: STUDIO na żywo
Ipla

20:55 Formuła 1 – Grand Prix USA: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

22:35 Formuła 1 – Grand Prix USA: STUDIO na żywo
Ipla

SOBOTA – 2 LISTOPADA 2019

18:30 Formuła 1 – Grand Prix USA: STUDIO na żywo
Ipla

18:55 Formuła 1 – Grand Prix USA: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

21:00 Formuła 1 – Grand Prix USA: STUDIO na żywo
Ipla

21:55 Formuła 1 – Grand Prix USA: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

23:05 Formuła 1 – Grand Prix USA: STUDIO na żywo
Ipla

NIEDZIELA – 3 LISTOPADA 2019

18:30 Formuła 1 – Grand Prix USA: PARADA KIEROWCÓW na żywo
Ipla

19:00 Formuła 1 – Grand Prix USA: STUDIO na żywo
Ipla

20:00 Formuła 1 – Grand Prix USA: WYŚCIG na żywo


22:15 Formuła 1 – Grand Prix USA: STUDIO na żywo
Ipla