Sport w TV: środa – 6 listopada 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


13:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa C: ATALANTA BC – MANCHESTER CITY na żywo
Ipla
Komentarz: Jakub Baranowski

15:50 
Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa A: REAL MADRYD – GALATASARAY na żywo
Ipla
Komentarz: Jakub Polkowski

17:00 
Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Paulina Chylewska – Wojciech Kowalewski, Dariusz Wdowczyk, Artur Wichniarek, Adam Matysek
Analiza: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński
Przegląd Prasy/Media: Aleksandra Szutenberg
Porównania/Szatnia: Szymon Rojek
Kącik Historyczny: Tomasz Smokowski
Kuchnia Mistrzów: Tomasz Karolak
Muzyka Mistrzów: Hirek Wrona

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS 

Redakcja: Adrian Olek

18:10 Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa B: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Tomasz Hajto

18:30 
Magazyn LA LIGA WORLD 

Redakcja: Leszek Orłowski

18:45 
Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa D: FC LOKOMTIV MOSKWA – JUVENTUS TURYN na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Borek – Jacek Zieliński (z Moskwy)
Reporter: Roman Kołtoń

18:45 Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa B: BAYERN MONACHIUM – OLYMPIAKOS na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Tomasz Hajto

18:45 Magazyn LEGIA TV 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

19:15 Magazyn LECH TV 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

19:45 Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra
Reporterzy: 
Mariusz Jankowski, Kacper Tomczyk

20:00 Magazyn PLANETA EKSTRAKLASA 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Glamowski

20:15 Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa A: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Jacek Ziober

20:15 Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa C: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Lepa – Piotr Czachowski

20:15 Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa B: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Maciej Żurawski

20:15 Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa C: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Piotr Koźmiński

20:25 Mistrzostwa Świata U-17 – 1/8 finału, Goiania, Brazylia: HISZPANIA – SENEGAL na żywo
sport.tvp.pl

20:25 
Mistrzostwa Świata U-17 – 1/8 finału, Brasilia, Brazylia: JAPONIA – MEKSYK na żywo
sport.tvp.pl

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa A: REAL MADRYD – GALATASARAY na żywo
Ipla
Komentarz w PSP 1: Tomasz Smokowski – Paweł Golański
Komentarz w TVP 1: Sławomir Kwiatowski – Robert Podoliński (z Madrytu)

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa D: BAYER 04 LEVERKUSEN – ATLETICO MADRYD na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Janisz – Dariusz Kubicki

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa A: PSG – CLUB BRUGGE na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Jacek Ziober

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa C: ATALANTA BC – MANCHESTER CITY na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Lepa – Piotr Czachowski

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa B: FK CRVENA ZVEZDA – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Maciej Żurawski

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa C: GNK DINAMO – FC SZACHTAR DONIECK na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Piotr Koźmiński

22:50 Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Paulina Chylewska – Wojciech Kowalewski, Dariusz Wdowczyk, Artur Wichniarek, Adam Matysek
Analiza: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński
Przegląd Prasy/Media: Aleksandra Szutenberg
Porównania/Szatnia: Szymon Rojek

23:05 Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka: SKRÓTY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski

23:30 Magazyn LIGI MISTRZÓW UEFA 
Ipla
Studio: Szymon Rojek


17:20 EuroCup – 6. kolejka, grupa C: UNICS KAZAN – BRESCIA 
Eurosport Player

17:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

18:05 EuroCup – 6. kolejka, grupa C: DARUSSAFAKA TEKFEN – CEDEVITA OLIMPIJA LJUBLJANA 
Eurosport Player

18:20 EuroCup – 6. kolejka, grupa A: PROMITHEAS PATRAS – MACCABI RISHON LEZION 
Eurosport Player

18:25 Liga Mistrzów – 4. kolejka, grupa B: HAPOEL JERUSALEM – ANWIL WŁOCŁAWEK na żywo
Eurosport Player

18:50 EuroCup – 6. kolejka, grupa D: BUDUCNOST VOLI PODGORICA – UNICAJA MALAGA 
Eurosport Player

19:50 EuroCup – 6. kolejka, grupa B: LIMOGES – TOFAS 
Eurosport Player

20:20 EuroCup – 6. kolejka, grupa A: SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA – RATIOPHARM ULM 
Eurosport Player

20:20 Liga Mistrzów – 4. kolejka, grupa D: HAPPY CASA BRINDISI – BESIKTAS SOMPO SIGORTA na żywo
Eurosport Player

20:35 EuroCup – 6. kolejka, grupa A: CLUB JOVENTUT BADALONA – NANTERRE 
Eurosport Player


19:30 Magazyn O CO BIEGA? 
CANAL+ Sport HD


18:55 Liga Mistrzów Velux EHF – 7. kolejka, grupa A: FLENSBURG – PARIS SAINT GERMAIN HB na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Michał Matysik


17:30 Plusliga – 1. kolejka: GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE – MKS ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI 
Polsat Sport HD

20:30 Plusliga – 5. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – BKS VISŁA BYDGOSZCZ 
Polsat Sport HD

20:30 Serie A1 – 3. kolejka: VERO VOLLEY MONZA – SIR SAFETY CONAD PERUGIA 



13:45 Champion of Champions, Coventry, Anglia: DZIEŃ 3 
sport.tvp.pl

16:15 
Champion of Champions, Coventry, Anglia: DZIEŃ 3 
sport.tvp.pl

21:00 Champion of Champions, Coventry, Anglia: DZIEŃ 3 
sport.tvp.pl


14:00 Next Gen ATP Finals, Mediolan, Włochy: ??? – ??? 
Polsat Sport HD

16:00 Next Gen ATP Finals, Mediolan, Włochy: ??? – ??? 


19:30 Next Gen ATP Finals, Mediolan, Włochy: ??? – ??? 


21:30 Next Gen ATP Finals, Mediolan, Włochy: ??? – ??? 



03:00 Drużynowy Puchar Świata, Tokio, Japonia: DZIEŃ 1 
Eurosport Player

09:00 Drużynowy Puchar Świata, Tokio, Japonia: DZIEŃ 1 
Eurosport Player


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


20:30 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


22:35 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie