Hit na Bałkanach. HC Vardar vs HC PPD Zagrzeb w Sportklub!

Ten tydzień to nie tylko koniec rywalizacji w fazie grupowej Ligi Mistrzów, ale także kolejne spotkania Gazprom SEHA League oraz DKB Handball Bundesliga. Standardowo transmisje w tych spotkań przeprowadzi Sportklub.

W bałkańskiej lidze cały czas nadrabiamy zaległości. Właśnie w zaległym spotkaniu 15. kolejki czeka nas prawdziwy hit, który może zdecydować o pierwszym miejscu przed Final Four. Tyle samo punktów, tyle samo wygranych oraz porażek. Odpowiednio drugie i trzecie miejsce w tabeli. Tak po krótko można scharakteryzować obie ekipy. HC Vardar oraz PPD Zagrzeb mają już niemal pewny awans do fazy finałowej. Jednak cały czas walczą o jak najlepsze miejsce w sezonie zasadniczym. Czeka nas więc walka, gdzie nikt nie odstawi ręki. A wynik często opiewał będzie w granicach remisu. Jednak ktoś będzie musiał wygrać a ktoś zwyciężyć. Innym zaległym spotkanie będzie rywalizacja HC Zeleznicar 1949 vs Metalurg Skopje.

Czwartek i niedziela to już rywalizacja w u naszych zachodnich sąsiadów. W czwartek czeka na mecz drużyn walczących o europejskie puchary. MT Melsungen cały czas walczy o EHF Cup. THW Kiel natomiast po kilku słabszych latach w tej chwili jest walce o Ligę Mistrzów w przyszłym sezonie. W poprzedniej kolejce obie ekipy zanotowały zwycięstwa, jak będzie teraz przekonamy się w czwartkowy wieczór. W niedzielę natomiast mecz TVB 1898 Stuttgart vs Frisch Auf Goppingen.

ŚRODA – 27 LUTEGO 2019

17:00 Gazprom SEHA League – 15. kolejka: HC ZELEZNICAR 1949 – HC METALURG AD SKOPJE na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

20:15 
Gazprom SEHA League – 15. kolejka: HC VARDAR – HC PPD ZAGRZEB na żywo

Komentarz: Kacper Merk

CZWARTEK – 28 LUTEGO 2019

19:00 DKB Handball Bundesliga – 23. kolejka: MT MELSUNGEN – THW KIEL na żywo

NIEDZIELA – 3 MARCA 2019

13:30 DKB Handball Bundesliga – 23. kolejka: TVB 1898 STUTTGART – FRISCH AUF GOPPINGEN na żywo