II runda Mistrzostw Świata Juniorów w Lesznie

Druga runda Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów zbliżą się dużymi krokami. Po Daugavpils młodzicy przenoszą się do Leszna. Stacja Eleven zapowiada transmisję z zawodów. Na czele klasyfikacji jest broniący tytułu Maksym Drabik. Tuż za nim są Robert Lambert, znajdujący się ostatnio […]

Druga runda Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów zbliżą się dużymi krokami. Po Daugavpils młodzicy przenoszą się do Leszna. Stacja Eleven zapowiada transmisję z zawodów.

Na czele klasyfikacji jest broniący tytułu Maksym Drabik. Tuż za nim są Robert Lambert, znajdujący się ostatnio w wysokiej formie oraz Bartosz Smektała, który z całej stawki zawodników chyba najlepiej zna tajniki nawierzchni na której w niedzielę rozegrana zostanie druga runda. Swoje powinien tez zrobić Dominik Kubera, który podobnie jak „Smyk” startuje na co dzień w barwach miejscowego klubu. Faworytami tej rundy są Polacy i nie spodziewamy się innego wyniku jak zwycięstwa biało – czerwonych. Oczywiście w sporcie wszystko jest możliwe. Serce jednak w tym dniu jest za „Orłami”

NIEDZIELA – 22 LIPCA 2018

18:45 Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów, Leszno, Polska – II runda: ZAWODY na żywo
Ipla

About 0a60d0xx