Inauguracja sezonu 2021/22 TAURON Ligi w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra

Ostatni weekend września zainauguruje nowy sezon siatkarskiej TAURON Ligi. Jakie mecze 1. kolejki będzie można obejrzeć na antenach Polsatu Sport? PIĄTEK – 24 WRZEŚNIA Sezon TAURON Ligi zainauguruje starcie beniaminka UNI Opole z obecnym mistrzem Polski Chemikiem Police. Dla Opolanek […]

Ostatni weekend września zainauguruje nowy sezon siatkarskiej TAURON Ligi. Jakie mecze 1. kolejki będzie można obejrzeć na antenach Polsatu Sport?

PIĄTEK – 24 WRZEŚNIA

Sezon TAURON Ligi zainauguruje starcie beniaminka UNI Opole z obecnym mistrzem Polski Chemikiem Police. Dla Opolanek będzie to historyczna chwila, ponieważ siatkarska kobieca ekstraklasa po raz pierwszy zawita do tego miasta. Hala na pewno wypełni się w całości, a kibice będą głośno dopingować swoje zawodniczki podczas walki z mistrzyniami Polski. Niewątpliwym faworytem tego starcia jest oczywiście ekipa z Police, niemniej jednak historia pokazała, już wielokrotnie, że „wielcy” mają często problemy w pierwszych kolejkach. Sezon temu Chemik na inauguracje przegrał 2-3 w Legionowie z miejscową Legionovią.

SOBOTA – 25 WRZEŚNIA

W sobotnie popołudnie Legionovia Legionowo zagra z drużyną Volleyball Wrocław. Dla Wrocławianek będzie to szansa do przerwania serii czterech porażek z drużyną z Legionowa. Siedem z ostatnich dziesięciu spotkań Legionovii z wrocławską ekipą kończyło się minimum czterema setami. Radzimy więc przygotować się na dłuższy mecz.

NIEDZIELA – 26 WRZEŚNIA

O 14:45 rozpocznie się mecz Budowlanych Łódź z Jokerem Świecie. Faworytem tego spotkania będą gospodynie, jednak nie jest powiedziane, że wygrają ten mecz łatwo, lekko i przyjemnie. Rok temu, również na inauguracje sezony Łodzianki przegrały ze Świeciankami 1-3 sprawiając tym samym dużą niespodziankę. Czy tym razem znów dojdzie do sensacji?

PIĄTEK – 24 WRZEŚNIA

17:30 Tauron Liga – 1. kolejka: UNI OPOLE – GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE 

SOBOTA – 25 WRZEŚNIA

14:45 Tauron Liga – 1. kolejka: IŁ CAPITAL LEGIONOVIA LEGIONOWO – #VOLLEYWROCŁAW

NIEDZIELA – 26 WRZEŚNIA

14:45 Tauron Liga – 1. kolejka: GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ – JOKER ŚWIECIE

About Jakub Barabasz