Polska siatkówka w Polsacie do 2028 roku!

Stacja telewizyjna Polsat będzie transmitować mecze PlusLigi oraz TAURON Ligi do 2028 roku. To efekt nowej umowy Polsatu z Polskim Związkiem Siatkówki. Polska siatkówka wraz z telewizją Polsat oraz siecią Plus tworzą udany tercet już od ponad 23 lat. Jak […]

Stacja telewizyjna Polsat będzie transmitować mecze PlusLigi oraz TAURON Ligi do 2028 roku. To efekt nowej umowy Polsatu z Polskim Związkiem Siatkówki.

Polska siatkówka wraz z telewizją Polsat oraz siecią Plus tworzą udany tercet już od ponad 23 lat. Jak się okazuje, najnowsza umowa pomiędzy tymi podmiotami sprawi, że będą oni nadal współpracować przez kolejne lata aż do 2028 roku. Sieć telefoniczna Plus nadal będzie tytularnym sponsorem siatkarskiej ekstraklasy mężczyzn oraz sponsorem strategicznym żeńskiej ligi.

Nie obędzie się jednak bez zmian. Dotyczyć one będą nowych logotypów PlusLigi, które pojawią się już w październiku, czyli od początku nowego sezonu. Nowa wizualna identyfikacja sieci Plus będzie widnieć na strojach drużyn oraz w halach, na których rozgrywane są mecze PlusLigi.