Memoriał Arkadiusza Gołasia i turniej Giganci Siatkówki na antenie Polsatu Sport

Memoriał Arkadiusza Gołasia oraz turniej Giganci Siatkówki to dwa przedsezonowe turnieje, które zostaną rozegrane w sobotę i niedzielę. Transmisję z tych wydarzeń, będzie można śledzić w Polsacie Sport. SOBOTA – 25 WRZEŚNIA Memoriał Arkadiusza Gołasia zainauguruje mecz Warty Zawiercie z […]

Memoriał Arkadiusza Gołasia oraz turniej Giganci Siatkówki to dwa przedsezonowe turnieje, które zostaną rozegrane w sobotę i niedzielę. Transmisję z tych wydarzeń, będzie można śledzić w Polsacie Sport.

SOBOTA – 25 WRZEŚNIA

Memoriał Arkadiusza Gołasia zainauguruje mecz Warty Zawiercie z Sir Safety Perugią. Zawiercianie to ósma drużyna zeszłego sezonu PlusLigi. Sir Safety to natomiast wicemistrz Włoch i półfinalista rozgrywek Ligi Mistrzów. W zespole z Perugii występuje Wilfredo Leon. W drugim spotkaniu memoriału Projekt Warszawa zmierzy się z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Podopieczni Andrei Anastasiego stanął naprzeciw najlepszej drużyny Europy z zeszłego sezonu. Obie drużyny znają się bardzo dobrze, ponieważ od kilkunastu lat systematycznie mierzą się ze sobą w rozgrywkach ligowych.

Turniej Giganci Siatkówki otworzy mecz pomiędzy Jastrzębskim Węglem a Galatasarayem Stambuł. Mistrzowie Polski staną naprzeciw trzeciej siły tureckiej ligi. W drugim pojedynku rozgrywanym w sobotę PGE Skra Bełchatów zmierzy się z Fenerbahce Stambuł. Oba zespoły mierzyły się ze sobą w zeszłym sezonie Ligi Mistrzów. Wtedy dwa razy lepsi byli siatkarze z Bełchatowa.

NIEDZIELA – 26 WRZEŚNIA

W niedzielne południe i popołudnie rozegrane zostaną mecze o 3. miejsce oraz finałowe starcie całego memoriału. W turnieju Giganci Siatkówki zmierza się natomiast ze sobą drużyny Jastrzębskiego Węgla i Fenerbahce oraz PGE Skry Bełchatów i Galasarayu Stambuł.

SOBOTA – 25 WRZEŚNIA

12:30 Memoriał Arkadiusza Gołasia, Zalasewo – 1/2 finału: ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE – SIR SAFETY PERUGIA na żywo


15:30 Memoriał Arkadiusza Gołasia, Zalasewo – 1/2 finału: PROJEKT WARSZAWA – GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE na żywo


18:00 Tauron Giganci Siatkówki, Jelcz-Laskowice: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – GALATASARAY STAMBUŁ na żywo


20:30 Tauron Giganci Siatkówki, Jelcz-Laskowice: PGE SKRA BEŁCHATÓW – FENERBAHCE STAMBUŁ na żywo


NIEDZIELA – 26 WRZEŚNIA

12:30 Memoriał Arkadiusza Gołasia, Zalasewo – mecz o 3. miejsce: ??? – ??? na żywo

Komentarz: Adam Romański – Wojciech Drzyzga

15:30 Memoriał Arkadiusza Gołasia, Zalasewo – finał: ??? – ???na żywo

Komentarz: Damian Dacewicz – Wojciech Drzyzga

18:00 Tauron Giganci Siatkówki, Jelcz-Laskowice: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – FENERBAHCE STAMBUŁ na żywo


20:30 Tauron Giganci Siatkówki, Jelcz-Laskowice: PGE SKRA BEŁCHATÓW – GALATASARAY STAMBUŁ na żywo

About Jakub Barabasz