Jeden mecz ostatniej kolejki Tauron Ligi Siatkarek w Polsacie Sport

Jeden mecz ostatniej kolejki Turon Ligi Siatkarek pokaże Polsat Sport w tym tygodniu. Mistrz Polski Developres SkyRes Rzeszów podejmie wciąż mający szansę nawet na drugie miejsce Grupa Azoty Chemik Police. W tym sezonie Rzeszowianki spisywały się bardzo dobrze. Długi czas […]

Jeden mecz ostatniej kolejki Turon Ligi Siatkarek pokaże Polsat Sport w tym tygodniu. Mistrz Polski Developres SkyRes Rzeszów podejmie wciąż mający szansę nawet na drugie miejsce Grupa Azoty Chemik Police.

W tym sezonie Rzeszowianki spisywały się bardzo dobrze. Długi czas były one blisko czołówki i nie traciły do niej dystansu, a w decydującym momencie na kilka kolejek przed końcem wyprzedziły Radomkę Radom i zapewniły sobie mistrzostwo. W całej Tauron Lidze do końca sezonu pozostały tylko trzy spotkania, w tym dwa mecze Chemika. Tutaj sytuacja zapowiada się pasjonująco i emocjonująco. Policzanki są czwarte, ale jeśli wygrają oba mecze, to mogą awansować na pozycję wicelidera, która zagwarantuje im udział w Lidze Mistrzów. Oto graficzny plan transmisji tego hitu rozstrzygającej serii gier w siatkarskiej ekstraklasie kobiet.

PONIEDZIAŁEK– 8 MARCA 2021

17:30 Tauron Liga – 22. kolejka: DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW – GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE 
Polsat Sport HD

About Marceli Korytek

Trudno znaleźć dobrą opiekunkę do dziecka, ale jeszcze trudniej znaleźć dobre dziecko.