José Mourinho coraz bliżej powrotu do Realu Madryt. Portugalczyk rozmawiał już z gwiazdami zespołu

Benfica Lizbona - Jose Mourinho 1
fot. Shutterstock/Marco Iacobucci Epp

José Mourinho nie może się doczekać powrotu na Santiago Bernabéu. Według doniesień portugalski szkoleniowiec ma ponownie objąć Real Madryt po 13 latach od odejścia, a jedyną przeszkodą pozostają zaplanowane wybory prezydenckie w klubie.

Mourinho chce wrócić do Madrytu

Hiszpańskie media podają, że Mourinho jest bardzo zadowolony i mocno zmotywowany perspektywą ponownej pracy w Realu Madryt. Choć obecnie skupia się na dokończeniu sezonu z Benficą, już teraz planuje pierwsze działania po potencjalnym powrocie do stolicy Hiszpanii.

Portugalczyk ma być przekonany, że to właśnie on jest człowiekiem, który może poprowadzić Real z powrotem na szczyt. W klubie pamiętają jednak, że podczas jego poprzedniej kadencji na Bernabéu nie brakowało kontrowersji, krytyki i napięć. Mourinho był wówczas krytykowany za styl gry, a część kibiców ustawiła się przeciwko niemu.

Rozmowy z liderami zespołu

W ramach przygotowań do ewentualnego przyjazdu do Madrytu Mourinho miał już porozmawiać z kilkoma najważniejszymi zawodnikami zespołu. Spotkał się lub kontaktował z Thibautem Courtoisem, Kylianem Mbappé oraz Viníciusem Juniorem.

Trener wie, że wpływ Brazylijczyka jest bardzo duży i chce opierać na nim swój projekt. Z drugiej strony to właśnie Mbappé postrzega jako lidera całego przedsięwzięcia w Realu Madryt.

Udostępnij w social mediach: