Kolarstwo górskie na igrzyskach olimpijskich w Tokio

Dwukrotna srebrna medalistka olimpijska, mistrzyni świata, Maja Włoszczowska pojedzie po medal na swoich piątych igrzyskach olimpijskich. Transmisje kolarstwa górskiego będą dostępne na antenach TVP oraz Eurosportu. W poniedziałek będziemy świadkami rywalizacji panów, w której udział weźmie mistrz Europy w Maratonie […]

Dwukrotna srebrna medalistka olimpijska, mistrzyni świata, Maja Włoszczowska pojedzie po medal na swoich piątych igrzyskach olimpijskich. Transmisje kolarstwa górskiego będą dostępne na antenach TVP oraz Eurosportu.

W poniedziałek będziemy świadkami rywalizacji panów, w której udział weźmie mistrz Europy w Maratonie w Singen 2013 do lat 23, Bartłomiej Wawak. Dzień później pojadą panie i to na ten wyścig będą zwrócone nasze oczy. Po trzeci medal olimpijski wieńczący jej piękną karierę pojedzie Maja Włoszczowska. Dwa medale igrzysk olimpijskich, trzynaście mistrzostw Świata i siedem krążków czempionatu Europy ma na swoim koncie nasza chorąży reprezentacji Polski. Pora na ostateczny wyścig!

Typy redakcji:
Kobiety: Maja Włoszczowska (Polska)
Mężczyźni: Mathias Flueckiger (Szwajcaria)

PONIEDZIAŁEK – 26 LIPCA 2021

08:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: CROSS MĘŻCZYZN na żywo
*(o 20:30  w Eurosport 2 HD)

Komentarz w TVP Sport: Piotr Sobczyński, Sławomir Kwiatkowski (z Tokio)

WTOREK – 27 LIPCA 2021

08:20 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: CROSS KOBIET na żywo

About Marceli Korytek

Trudno znaleźć dobrą opiekunkę do dziecka, ale jeszcze trudniej znaleźć dobre dziecko.