Sport w TV: czwartek – 29 lipca 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: DZIEŃ 5


18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD 
CANAL+ Sport HD

Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Piotr Glamowski

18:30 Liga Konferencji Europy UEFA – 2. runda kwalifikacji: STUDIO na żywo
*(również o 22:55)

Studio: Mariusz Jankowski – Robert Podoliński, Maciej Szczęsny
Reporter: Kacper Tomczyk


18:55 Liga Konferencji Europy UEFA – 2. runda kwalifikacji: RAKÓW CZĘSTOCHOWA – FK SUDUVA MARIJAMPOLE na żywo

Komentarz w TVP Sport: Hubert Bugaj – Mariusz Rumak (z Bielska-Białej)
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Wlazło


19:50 Liga Konferencji Europy UEFA – 2. runda kwalifikacji: ŚLĄSK WROCŁAW – ARARAT ERYWAŃ na żywo
Polsat Sport HD

Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Stóf (z Wrocławia)

20:00 Magazyn LIGA GRA 
CANAL+ Sport HD

Redakcja: Tomasz Lipiński

20:55 Liga Konferencji Europy UEFA – 2. runda kwalifikacji: NK OSIJEK – POGOŃ SZCZECIN na żywo

Komentarz w TVP Sport: Maciej Iwański – Marcin Żewłakow
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski


01:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: MECZE PÓŁFINAŁOWE MIKSTA na żywo


01:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE DEBLA MĘŻCZYZN na żywo


01:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: MECZE 1/8 FINAŁU SINGLA KOBIET na żywo


11:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Yokohama, Japonia – mężczyźni, grupa B: KOREA POŁUDNIOWA – IZRAEL na żywo


03:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: 1/8 FINAŁU na żywo
*(fragmenty w TVP Sport i TVP 1 HD, od 06:20 i 11:15 także w Eurosport 1 HD, o 22:00 w Eurosport 2 HD)

Komentarz w Eurosporcie: Janusz Pindera
Komentarz w TVP Sport: Piotr Jagiełło


12:10 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: STUDIO na żywo
*(także o 16:00)


12:45 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: WIELOBÓJ KOBIET – FINAŁ na żywo

Komentarz w Eurosporcie: Andrzej Zdzieszyński, Zbigniew Pelc
Komentarz w TVP 1: Jarosław Marendziak


00:20 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020 – mężczyźni, Tokio, Japonia: I RUNDA na żywo
*(fragmenty w TVP Sport)

Komentarz w Eurosporcie: Andrzej Person, Jacek Person
Komentarz w TVP Sport: Krzysztof Rawa


02:20 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020 – mężczyźni, Tokio, Japonia – grupa A: INDIE – ARGENTYNA na żywo


02:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020 – mężczyźni, Tokio, Japonia – grupa B: BELGIA – KANADA na żywo


04:35 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020 – mężczyźni, Tokio, Japonia – grupa B: RPA – NIEMCY na żywo


11:20 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020 – kobiety, Tokio, Japonia – grupa B: HISZPANIA – CHINY na żywo


11:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020 – kobiety, Tokio, Japonia – grupa A: WIELKA BRYTANIA – HOLANDIA na żywo


13:35 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020 – kobiety, Tokio, Japonia – grupa B: JAPONIA – ARGENTYNA na żywo


14:05 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020 – kobiety, Tokio, Japonia – grupa B: NOWA ZELANDIA – AUSTRALIA na żywo



03:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020 – kobiety, Tokio, Japonia: KOBIETY DO 78 KG I MĘŻCZYŹNI DO 100 KG – ELIMINACJE na żywo
*(fragmenty w TVP 1 HD i TVP Sport)

Komentarz w Eurosporcie: Edward Durda
Komentarz w TVP: Dominik Jabłecki – Krzysztof Wiłkomirski
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Pietrzak


09:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020 – kobiety, Tokio, Japonia: KOBIETY DO 78 KG I MĘŻCZYŹNI DO 100 KG – FINAŁY na żywo
*(fragmenty w TVP 1 HD, o 19:00 w Eurosport 1 HD)

Komentarz w TVP: Dominik Jabłecki – Krzysztof Wiłkomirski


06:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: C1 KOBIET – FINAŁY na żywo

Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut
Komentarz w TVP Sport: Jarosław Marendziak – Józef Dyda
Komentarz w Radio Gol 1: Marceli Korytek


03:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: ĆWIERĆFINAŁY KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo

Komentarz: Adam Probosz – Bartosz Bilikiewicz


02:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa A: KANADA – KOREA POŁUDNIOWA na żywo


10:10 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa A: HISZPANIA – SERBIA na żywo
*(2. połowa również w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Krzysztof Sendecki


06:30 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa C: SŁOWENIA – JAPONIA na żywo

Komentarz: Adam Romański

14:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa C: HISZPANIA – ARGENTYNA na żywo

Komentarz: Mirosław Noculak

19:30 Magazyn NBA ACTION 

Redakcja: Gabriel Rogaczewski


02:25 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: ELIMINACJE KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
*(występy Polaków również w Eurosporcie 1 i TVP 1/TVP Sport)

Komentarz w Eurosporcie: Marcin Kuźbicki
Komentarz w TVP: Tomasz Jasina – Kamila Napłoszek
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Pietrzak


01:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa A: HOLANDIA – ANGOLA na żywo

Komentarz: Michał Świrkula

03:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa B: HISZPANIA – BRAZYLIA na żywo

Komentarz: Szymon Ratajczak

07:05 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa A: JAPONIA – KOREA POŁUDNIOWA na żywo

Komentarz: Iwona Niedźwiedź

09:05 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa A: CZARNOGÓRA – NORWEGIA na żywo

Komentarz: Iwona Niedźwiedź

12:20 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa B: WĘGRY – ROSJA na żywo

Komentarz: Michał Wszołek

14:20 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa B: SZWECJA – FRANCJA na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych


02:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa A: WĘGRY – RPA na żywo


04:20 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa B: HISZPANIA – KAZACHSTAN na żywo


06:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa A: USA – WŁOCHY na żywo


08:20 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa B: CHORWACJA – CZARNOGÓRA na żywo


11:20 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa A: GRECJA – JAPONIA na żywo


12:40 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa B: SERBIA – AUSTRALIA na żywo


03:25 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: FINAŁY na żywo
*(od 04:20 także w TVP 1 HD)

Komentarz w Eurosporcie 1: Maciej Bonecki – Paweł Marczyński
Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi – Otylia Jędrzejczak (z Tokio)
Komentarz w Radio Gol 1: Marceli Korytek

11:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: ELIMINACJE na żywo
*(od 12:15 również w Eurosport 2 HD)

Komentarz w Eurosporcie 2: Maciej Bonecki
Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi – Otylia Jędrzejczak (z Tokio)
Komentarz w Radio Gol 1: Marceli Korytek


01:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – kobiety, grupa B: FRANCJA – FIDŻI na żywo


02:30 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – kobiety, grupa B: KANADA – BRAZYLIA na żywo


03:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – kobiety, grupa C: USA – CHINY na żywo


03:30 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – kobiety, grupa C: AUSTRALIA – JAPONIA na żywo


04:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – kobiety, grupa A: ROSJA – WIELKA BRYTANIA na żywo


04:30 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – kobiety, grupa A: NOWA ZELANDIA – KENIA na żywo


09:20 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – kobiety, grupa B: KANADA – FIDŻI na żywo


10:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – kobiety, grupa B: FRANCJA – BRAZYLIA na żywo


10:30 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – kobiety, grupa C: AUSTRALIA – CHINY na żywo


11:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – kobiety, grupa C: USA – JAPONIA na żywo


11:30 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – kobiety, grupa A: NOWA ZELANDIA – WIELKA BRYTANIA na żywo


12:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – kobiety, grupa A: ROSJA – KENIA na żywo


01:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa B: WŁOCHY – ARGENTYNA na żywo

Komentarz: Adrian Brzozowski

03:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa A: KOREA POŁUDNIOWA – DOMINIKANA na żywo

Komentarz: Maciej Piasecki

07:10 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa A: SERBIA – KENIA na żywo

Komentarz: Joanna Kaczor-Bednarska

09:35 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa B: CHINY – ROSJA na żywo

Komentarz: Joanna Kaczor-Bednarska

12:30 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa A: JAPONIA – BRAZYLIA na żywo

Komentarz: Adrian Brzozowski

14:40 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa B: USA – TURCJA na żywo
*(od 15:45 także w Eurosport 1 HD)

Komentarz w Eurosporcie: Marek Magiera
Komentarz w TVP Sport: Jacek Laskowski – Radosław Panas (z Tokio)
Komentarz w Radio Gol 2: Maciej Piotrowski

18:00 Mecz Towarzyski: POLSKA – SŁOWACJA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Adrian Brzozowski


01:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa D: CLAES/SPONCIL – MAKOKHA/KHADAMBI na żywo

Komentarz w Eurosporcie 2: Adam Dutlinger
Komentarz w TVP Sport: Jacek Laskowski (z Tokio)

02:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa A: PAVAN/MELISSA VS VERGE-DEPRE/HEIDRICH na żywo


07:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa A: SUDE/BORGER – STAM/SCHOON na żywo


12:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa C: WANG/XIA – GALLAY/PEREYRA na żywo


13:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa C: AGATHA/DUDA – BANSLEY/BRANDIE na żywo


10:00 PreZero Grand Prix PLS, Gdańsk: JOKER ŚWIECIE – UNI OPOLE na żywo
Polsat Sport HD


11:30 PreZero Grand Prix PLS, Gdańsk: BKS BOSTIK BIELSKO-BIAŁA – SAN-PAJDA JAROSŁAW na żywo
Polsat Sport HD


13:00 PreZero Grand Prix PLS, Gdańsk: LOS NOWY DWÓR MAZOWIECKI – ENERGA MKS KALISZ na żywo
Polsat Sport HD


14:30 PreZero Grand Prix PLS, Gdańsk: ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ – E.LECLERC MOYA RADOMKA RADOM na żywo
Polsat Sport HD

16:00 PreZero Grand Prix PLS, Gdańsk: POLSKIE PRZETWORY PAŁAC BYDGOSZCZ – JOKER ŚWIECIE na żywo
Polsat Sport HD


17:30 PreZero Grand Prix PLS, Gdańsk: BKS BOSTIK BIELSKO-BIAŁA – IŁ CAPITAL LEGIONOVIA LEGIONOWO na żywo


03:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa D: LUCENA/DALHAUSSER – AZAAD/CAPOGROSSO na żywo


08:40 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa B: PERUSIC/SCHWEINER – GAXIOLA/RUBIO na żywo

Komentarz: Jakub Pieczatowski

10:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa B: KRASILNIKOV/STOYANOVSKIY – PLAVINS/TOCS na żywo

Komentarz: Jakub Pieczatowski

15:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa D: ALISON/FILHO – BROUWER/MEEUWSEN na żywo

Komentarz w TVP 1: Jarosław Marendziak


07:20 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: TRAP KOBIET I MĘŻCZYZN  – FINAŁ na żywo



03:45 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: ELIMINACJE FLORET DRUŻYNOWY KOBIET na żywo


11:25 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: FINAŁY FLORET DRUŻYNOWY KOBIET na żywo



07:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE/PÓŁFINAŁOWE na żywo


08:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – 1/2 finału: BELINDA BENCIC – ELENA RYBAKINA na żywo

Komentarz w TVP 1: Jacek Jońca – Maciej Synówka (z Tokio)
10:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – 1/2 finału: NOVAK DJOKOVIC – KEI NISHIKORI na żywo

Komentarz w Eurosporcie 1: Witold Domański
Komentarz w TVP 1: Jacek Jońca – Maciej Synówka (z Tokio)

11:00 ATP World Tour 250, Kitzbühel, Austria – 1/4 finału: JOZEF KOVALIK – PEDRO MARTINEZ na żywo
Ipla


12:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – 1/2 finału: ELINA SVITOLINA – MARKETA VONDROUSOVA na żywo


13:00 ATP World Tour 250, Kitzbühel, Austria – 1/4 finału: DANIEL ALTMAIER – GIANLUCA MAGER na żywo
Ipla


14:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – 1/4 finału miksta: VESNINA/KARATSEV – ŚWIĄTEK/KUBOT na żywo

Komentarz w Eurosporcie 1: Lech Sidor
Komentarz w TVP 1: Jacek Jońca – Maciej Synówka (z Tokio)

15:00 ATP World Tour 250, Kitzbühel, Austria – 1/4 finału: FILIP KRAJINOVIC – ARTHUR RINDERKNECH na żywo
Ipla


17:30 ATP World Tour 250, Kitzbühel, Austria – 1/4 finału: ??? – MIKAEL YMER na żywo
Ipla


03:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: PÓŁFINAŁY SINGLA KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo


12:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: MECZ O 3. MIEJSCE SINGLA KOBIET na żywo

Komentarz: Stefan Dryszel

14:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: FINAŁ SINGLA KOBIET na żywo

Komentarz: Stefan Dryszel


01:30 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: FINAŁY na żywo
*(od 02:15 także w TVP 1 HD)

Komentarz w Eurosporcie 1: Grzegorz Pajda – Julia Michalska-Płotkowiak, Adam Korol
Reporter w Eurosporcie 1: Paweł Łukasik
Komentarz w TVP: Dariusz Szpakowski – Marek Kolbowicz (z Tokio)
Reporter w TVP: Beata Oryl-Stroińska

01:40 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: STUDIO na żywo


21:00 
Magazyn #ELEVENF1 na żywo
Ipla


04:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: 470 KOBIET I MĘŻCZYZN – WYŚCIG 3 i 4 na żywo


04:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: LASER RADIAL KOBIET, LASER MĘŻCZYZN – WYŚCIG 7 i 8 na żywo


04:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia:  NACRA 17 – WYŚCIG 4, 5 i 6 na żywo


04:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: RS:X KOBIET I MĘŻCZYZN – WYŚCIG 10, 11 i 12 na żywo


04:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: FINN MĘŻCZYZN – WYŚCIG 5 i 6 na żywo


18:55 Bauhaus-Ligan – 11. kolejka: INDIANERNA SPEEDWAY – VASTERVIK SPEEDWAY na żywo
Ipla

22:00 Magazyn SPEEDWAY+ 


16:30 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: STREFA MEDALOWA na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


20:00 Magazyn STUDIO TOKIO na żywo


22:25 Magazyn OLIMPIJSKI WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie