Kolejne mecze NBA na antenie Canal+Sport

Od czwartku aż do niedzieli codziennie będziemy mogli pasjonować się najlepszym basketem na świecie. Canal+Sport pokaże pięć spotkań. Na początek Miami Heat zagra z Boston Celtics. Obie drużyny nie najlepiej weszły w ten sezon. Celci zajmują czwarte, a Heat rozczarowujące […]

Od czwartku aż do niedzieli codziennie będziemy mogli pasjonować się najlepszym basketem na świecie. Canal+Sport pokaże pięć spotkań.

Na początek Miami Heat zagra z Boston Celtics. Obie drużyny nie najlepiej weszły w ten sezon. Celci zajmują czwarte, a Heat rozczarowujące dziesiąte miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej. Dzień później Brooklyn Nets podejmie Philadelphię 76ers. Sixers nieoczekiwanie liderują na Wschodzie. Klub z Brooklyn jest na dziewiątej pozycji i walczy o play-offy. W nocy z piątku na sobotę Millwaukee Bucks zmierzy swoje siły z Utah Jazz. Będzie to pojedynek dwóch piątych zespołów w swoich Konferencjach. Wieczorem po raz drugi obejrzymy drużynę Philadelphia 76ers, która rozegra swój mecz z Denver Nuggets. Nuggets plasują się na ósmym miejscu Konferencji Zachodniej. W niedzielny wieczór Los Angeles Clippers podejmą Chicago Bulls. Drużyna z Miasta Aniołów znajduje się w najlepszej trójce Zachodu, a Chicago zajmuje jedenaste miejsce na Wschodzie. Zapowiada się wiele zaciętych starć, znakomitych akcji i wielkich emocji. Poniżej plan transmisji.

CZWARTEK – 7 STYCZNIA 2020

01:30 NBA: MIAMI HEAT – BOSTON CELTICS na żywo

Komentarz: Michał Łopaciński – Wojciech Michałowicz
20:00 Magazyn NBA ACTION 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Artur Kwiatkowski

PIĄTEK – 8 STYCZNIA 2020

01:30 NBA: BROOKLYN NETS – PHILADELPHIA 76ERS na żywo

Komentarz: Gabriel Rogaczewski – Wojciech Michałowicz

SOBOTA – 9 STYCZNIA 2020

02:00 NBA: MILWAUKEE BUCKS – UTAH JAZZ 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Artur Kwiatkowski – Wojciech Michałowicz


21:00 NBA: PHILADELPHIA 76ERS – DENVER NUGGETS 

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Kamil Chanas

NIEDZIELA – 10 STYCZNIA 2020

22:00 NBA: LOS ANGELES CLIPPERS – CHICAGO BULLS 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Łopaciński – Szymon Szewczyk

About Marceli Korytek

Trudno znaleźć dobrą opiekunkę do dziecka, ale jeszcze trudniej znaleźć dobre dziecko.