Konkurs Grand Prix z Poznania na sport.tvp.pl

Od czwartku na poznańskim Hipodromie Wola odbywa się impreza jeździecka 4FOULEE. Transmisję z niedzielnego konkursu Grand Prix w skokach przez przeszkody obejrzeć będzie można na stronie sport.tvp.pl. Zawody w Poznaniu to jedna z najważniejszych imprez w polskim kalendarzu skoków przez […]

Od czwartku na poznańskim Hipodromie Wola odbywa się impreza jeździecka 4FOULEE. Transmisję z niedzielnego konkursu Grand Prix w skokach przez przeszkody obejrzeć będzie można na stronie sport.tvp.pl.

Zawody w Poznaniu to jedna z najważniejszych imprez w polskim kalendarzu skoków przez przeszkody – obok cyklu Cavaliada Tour, będącego często częścią rywalizacji w Pucharze Świata, a także zawodów w Sopocie, które tradycyjnie zaplanowane są po rywalizacji na Woli.

Czterogwiazdkowe zawody w stolicy Wielkopolski przyciągnęły uznanych zawodników naszej części Europy – wśród nich Kristiansa Neretnieksa, Łotysza, który szykuje się do olimpijskiego debiutu w Tokio. Rzecz jasna, silną reprezentację wystawiają Polacy – zobaczymy m.in. klany Lewickich i Kiezrnowskich, Jarosława Skrzyczyńskiego, Michała Kaźmierzczaka, Mściwoja Kieconia, Krzysztofa Ludwiczaka, Maksymiliana Wechtę czy Wojciecha Wojciańca. Ponadto w zawodach startuje nasz czołowy WKKW-ista, mistrz Polski sprzed tygodnia, tym razem jednak nie na Banderasie, z którym ma stworzyć najlepszą naszą parę w drużynie olimpijskiej, ale na I-Mark W.

NIEDZIELA – 6 CZERWCA 2021

13:50 CSI4* – 4FOULEE, Poznań: GRAND PRIX na żywo
*(7 czerwca o 12:50  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Jarosław Idzi

About Wojciech Nowakowski