Liga Mistrzów EHF w Eurosport Player

Tegoroczną edycję Ligi Mistrzów będzie można obejrzeć na stronie Eurosport Player. ŚRODA – 15 WRZEŚNIA W pierwszej kolejce norweskie Elverum zagra z Vardarem Skopje. W zeszłym sezonie w rywalizacji obu zespołów padł remis w Skopje, a w Norwegii triumfował Vardar. […]

Tegoroczną edycję Ligi Mistrzów będzie można obejrzeć na stronie Eurosport Player.

ŚRODA – 15 WRZEŚNIA

W pierwszej kolejce norweskie Elverum zagra z Vardarem Skopje. W zeszłym sezonie w rywalizacji obu zespołów padł remis w Skopje, a w Norwegii triumfował Vardar. Mieszkow Brześć podejmie na własnym parkiecie THW Kiel. Faworytem będą tutaj goście, którzy na 8 starć z Mieszkowem wygrał 7 z nich. Montpellier zagra z Szeged ponownie po 6 latach przerwy. Wcześniejsze starcia tych drużyn były naprawdę wyrównane i najczęściej kończyły się przewagą nie więcej niż trzech bramek po jednej ze stron. PPD Zagrzeb zmierzy się z Aalborgiem trzeci raz z rzędu. W sezonach 2019/20 i 2020/21 trzy razy lepsi okazywali się Duńczycy.

CZWARTEK – 16 WRZEŚNIA

Vive Kielce na inauguracje tegorocznej Ligi Mistrzów zagra z Dinamem Bukareszt. Mimo tego, że spotkanie odbędzie się w Rumunii, to drużyna z Kielc będzie tu faworytem. Do Zaporoża na mecz z Motorem przyleci ekipa FC Porto. Zarówno Ukraińcy, jak i Portugalczycy liczą, że w tym sezonie zajdą dalej niż do 1/8 finału. Aby do tego doszło, trzeba dobrze zacząć nowy sezon. Starcia Veszprem – PSG to swego rodzaju klasyki. Obie ekipy spotykają się regularnie w Lidze Mistrzów i nie inaczej będzie też w tym sezonie. Rok temu w starciu o trzecie miejsce PSG triumfowało 31-26. Pierwszą kolejkę zamknie mecz Flensburg – Barcelona. W dziewięciu bezpośrednich spotkaniach 7 razy zwyciężali Hiszpanie. Flensburg na wygraną z Barceloną czeka od 2014 roku. Być może atut własnej hali pozwoli Flensburgowi sprawić niespodziankę i zwyciężyć.

ŚRODA – 15 WRZEŚNIA

18:35 Liga Mistrzów EHF – 1. kolejka, grupa A: ELVERUM HÅNDBALL – HC VARDAR


18:35 Liga Mistrzów EHF – 1. kolejka, grupa A: HC MESHKOV BREST – THW KIEL


18:35 Liga Mistrzów EHF – 1. kolejka, grupa A: MONTPELLIER HANDBALL – MOL-PICK SZEGED


20:35 Liga Mistrzów EHF – 1. kolejka, grupa A: PPD ZAGREB – AALBORG HÅNDBOLD


CZWARTEK – 16 WRZEŚNIA

18:35 Liga Mistrzów EHF – 1. kolejka, grupa B: TELEKOM VESZPREM – PARIS SAINT-GERMAIN HB 


18:35 Liga Mistrzów EHF – 1. kolejka, grupa B: HC MOTOR ZAPOROŻE – FC PORTO SOFARMA 


18:40
Liga Mistrzów EHF – 1. kolejka, grupa B: DINAMO BUKARESZT – ŁOMŻA VIVE KIELCE

20:35 Liga Mistrzów EHF – 1. kolejka, grupa B: SG FLENSBURG-HANDEWITT – FC BARCA LASSA 

About Jakub Barabasz