Sport w TV: piątek – 17 września 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: LECH POZNAŃ – WISŁA KRAKÓW


14:25 II liga – 9. kolejka: ŚLĄSK II WROCŁAW – KKS 1925 KALISZ 

Komentarz: Jan Sławiński (z Wrocławia)

15:30 Magazyn LIGUE 1 PREVIEW 

Redakcja: Artur Kwiatkowski

16:00 Magazyn LALIGA SHOW 

Redakcja: Jakub Kręcidło

16:30 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK 

Redakcja: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski

17:40 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Adam Marchliński – Remigiusz Jezierski (z Lubina)
Reporterzy: Filip Surma, Piotr Bugjany

17:55 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA 

Komentarz w Canal+: Adam Marchliński – Remigiusz Jezierski (z Lubina)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Stóf (z Lubina)

18:00 Fortuna 1. liga – 9. kolejka: GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 

Komentarz: Marcin Feddek

18:25 2. Bundesliga – 7. kolejka: FC SCHALKE 04 – KARLSRUHER SC 

Komentarz: Mateusz Juza

20:00 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: SUPER PIĄTEK 
*(również o 22:30)

Studio: Cezary Olbrycht – Maciej Murawski (z Poznania)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Mariusz Wróblewski

20:20 Fortuna 1. liga – 9. kolejka: APKLAN RESOVIA RZESZÓW – MIEDŹ LEGNICA 


20:25 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: LECH POZNAŃ – WISŁA KRAKÓW 

Komentarz w Canal+: Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki (z Poznania)
Komentarz w Radio Gol 1: Marceli Korytek, Piotr Szymczuk

20:25 Bundesliga – 5. kolejka: HERTHA BSC – SPVGG GREUTHER FÜRTH 

Komentarz: Rafał Kędzior – Michał Zachodny

20:40 Serie A – 4. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – TORINO FC 

Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

20:55 Premier League – 5. kolejka: NEWCASTLE UNITED FC – LEEDS UNITED FC 

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

20:55 LaLiga Santander – 5. kolejka: CELTA VIGO – CADIZ CF 

Komentarz: Marcin Gazda – Sebastian Chabiniak

20:55 LaLiga SmartBank – 6. kolejka: AD ALCORCON – UD ALMERIA 

Komentarz: Marcin Pawłowski – Daniel Sobis

22:30 Magazyn MLS 



17:25 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa A: SŁOWACJA – SZWECJA 


18:40 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa F: STUDIO 

Studio: Marcin Wojtasik – Aleksandra Rompa, Hanna Urbaniak (z Gdańska)
Reporter: Agata Bachanek

18:55 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa F: POLSKA – BELGIA 

Komentarz w TVP Sport: Michał Zawacki – Joanna Tokarska (z Gdańska)
Komentarz w Radio Gol 2: Maciej Piotrowski


09:50 Mistrzostwa Europy, Kraków – mecz o miejsca 9-14: IZREAL – GRECJA 


10:50 Mistrzostwa Europy, Kraków – 1/4 finału: ROSJA – WŁOCHY 


12:20 Mistrzostwa Europy, Kraków – mecz o miejsca 9-14: BELGIA – GRUZJA 


12:50 Mistrzostwa Europy, Kraków – 1/4 finału: TURCJA – IRLANDIA 


14:50 Mistrzostwa Europy, Kraków – 1/4 finału: HISZPANIA – ANGLIA 


16:35 Mistrzostwa Europy, Kraków – 1/4 finału: STUDIO 

Studio: Maciej Barszczak – Mateusz Widłak, Kamil Michniewicz (z Krakowa)
Reporter: Mateusz Jarecki

16:55 Mistrzostwa Europy, Kraków – 1/4 finału: POLSKA – FRANCJA 

Komentarz: Maciej Iwański – Wojciech Piela (z Krakowa)


16:00 US Open Pool Championship, Atlantic City, USA: DZIEŃ 5 – SESJA POPOŁUDNIOWA na żywo

Komentarz w Sportklubie: Grzegorz Kędzierski – Marcin Krzemiński

21:30 US Open Pool Championship, Atlantic City, USA: DZIEŃ 5 – SESJA WIECZORNA na żywo

Komentarz w Sportklubie: Grzegorz Kędzierski – Marcin Krzemiński


19:00 Nordic Darts Masters, Kopenhaga, Dania: 1/8 FINAŁU


16:55 Mistrzostwa Świata, Kłajpeda, Litwa – grupa E: HISZPANIA – JAPONIA na żywo


16:55 Mistrzostwa Świata, Wilno, Litwa – grupa F: IRAN – USA na żywo


18:55 Mistrzostwa Świata, Kłajpeda, Litwa – grupa E: ANGOLA – PARAGWAJ na żywo


18:55 Mistrzostwa Świata, Wilno, Litwa – grupa F: ARGENTYNA – SERBIA na żywo


14:30 Tour de Luxembourg, Luksemburg: ETAP 4 na żywo

Komentarz: Igor Błachut – Mariusz Czykier

15:40 Kampioenschap van Vlaanderen, Belgia: WYŚCIG na żywo
*(o 20:30  w Eurosport 1 HD)

Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski

16:30 Tour de Slovaquie, Słowacja: ETAP 2 na żywo

Komentarz: Stanisław Brzósko


17:20 Energa Basket Liga – 3. kolejka: ENEA ZASTAL BC ZIELONA GÓRA – GRUPA SIERLECCY CZARNI SŁUPSK 

Komentarz: Adam Romański – Rafał Juć


17:30 Memoriał Józefa Gajewskiego, Suwałki: MKS ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI – BARKOM-KAŻANY LWÓW 

Komentarz: Adrian Brzozowski – Ireneusz Mazur

20:30 Memoriał Józefa Gajewskiego, Suwałki: TREFL GDAŃSK – INDYKPOL AZS OLSZTYN 

Komentarz: Adam Romański – Maciej Jarosz


11:00 English Open, Barnsley, Anglia: KWALIFIKACJE 
*(do 22:00)


18:00 Fight Nights Global: Abdulmanap Nurmagomedov Memory Tournament, Moskwa, Rosja: NARIMAN ABBASOV – SHAMIL ZAVUROV 

Komentarz: Michał Stanisławski


11:00 WTA Tour 250, Portoroż, Słowenia – 1/4 finału: LUCIA BRONZETTI – YULIA PUTINTSEVA 

Komentarz: Bartosz Ignacik – Tomasz Wiktorowski

12:00 WTA Tour 250, Luksemburg – 1/4 finału: JELENA OSTAPENKO – ALIZE CORNET


13:00 ATP Challenger Tour, Szczecin – 1/4 finału: JESPER DE JONG – ZDENEK KOLAR

Komentarz: Dawid Olejniczak

13:30 WTA Tour 250, Luksemburg – 1/4 finału: MARIE BOUZKOVA – CLARA TAUSON


14:45 WTA Tour 250, Portoroż, Słowenia – 1/8 finału: KAJA JUVAN – ALEKSANDRA KRUNIĆ
*(dokończenie)

Komentarz: Bartosz Ignacik – Tomasz Wiktorowski

15:00 ATP Challenger Tour, Szczecin – 1/4 finału: PAWEŁ CIAŚ – YANNICK HANFMANN 

Komentarz: Katarzyna Nowak

15:30 WTA Tour 250, Portoroż, Słowenia – 1/4 finału: JASMINE PAOLINI – SORANA CIRSTEA 

Komentarz: Michał Lewandowski – Joanna Sakowicz-Kostecka

16:45 WTA Tour 250, Portoroż, Słowenia – 1/4 finału: ALISON RISKE – KRISTINA MLADENOVIC 


17:00 ATP Challenger Tour, Szczecin – 1/4 finału: KAMIL MAJCHRZAK – HOLGER VITUS NODSKOV RUNE

Komentarz: Tomasz Tomaszewski

18:00 WTA Tour 250, Luksemburg – 1/4 finału: BELINDA BENCIC – LUDMIŁA SAMSONOWA


19:00 WTA Tour 250, Portoroż, Słowenia – 1/4 finału: KAJA JUVAN – TAMARA ZIDANSEK

Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka – Klaudia Jans-Ignacik

19:30 WTA Tour 250, Luksemburg – 1/4 finału: MARKETA VONDROUSKOVA – ELISE MERTENS


10:20 Mistrzostwa Świata Superbike, Montmelo, Hiszpania: I SESJA TRENINGOWA na żywo


14:50 Mistrzostwa Świata Superbike, Montmelo, Hiszpania: II SESJA TRENINGOWA na żywo



17:30 FIM Speedway of Nations, Daugavpils, Łotwa – 1. turniej półfinałowy: STUDIO na żywo

Studio: Michał Łopaciński – Marek Cieślak (z Daugavpils)
Reporter: Mateusz Kędzierski

18:00 FIM Speedway of Nations, Daugavpils, Łotwa – 1. turniej półfinałowy: ZAWODY na żywo

Komentarz: Maciej Noskowicz – Tomasz Bajerski (z Daugavpils)


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:35 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie