Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych na Platformie CANAL+

W najbliższych dniach zostanie rozegrana już 4. kolejka Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. W tej serii gier VIVE Kielce podejmie we własnej hali francuskie Montpellier, natomiast Wisła Płock zagra na wyjeździe z duńskim GOG Handbold. Emocje z Ligą Mistrzów Velux EHF […]

W najbliższych dniach zostanie rozegrana już 4. kolejka Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. W tej serii gier VIVE Kielce podejmie we własnej hali francuskie Montpellier, natomiast Wisła Płock zagra na wyjeździe z duńskim GOG Handbold.

Emocje z Ligą Mistrzów Velux EHF rozpoczną się już w środę, kiedy niemiecki Flensburg-Handewitt zmierzy się z chorwackim PPD Zagrzeb. Zdecydowanym faworytem spotkania są gospodarze, którzy nie przegrali jeszcze meczu w tej edycji Ligi Mistrzów. Na drugim biegunie jest zespół ze stolicy Chorwacji, który wszystkie trzy spotkania przegrał i raczej nie ma szans na awans z grupy.

W weekend rozpoczną się emocje związane z udziałem polskich zespołów. W sobotę PGE VIVE Kielce we własnej hali podejmie francuski Montpellier HB. Wyżej w tabeli są Francuzi, jednak VIVE już nie raz pokazało, że potrafią zwłaszcza we własnej hali zagrać świetne spotkanie i wygrywać ze zdecydowanie lepszymi przeciwnikami. Zespół z Kielc w tej edycji Ligi Mistrzów przegrał jedynie z portugalskim FC Porto.

Natomiast w niedzielę swoje czwarte spotkanie w tej edycji Ligi Mistrzów Velux EHF rozezgra Orlen Wisła Płock, a jej przeciwnikiem będzie duński GOG Handbold. Tutaj rywalizacja zapowiada się pasjonująco, ponieważ oba zespoły mają identyczny bilans punktowy, a zwycięstwo którejś z ekip, może zapewnić jej pozycję lidera tabeli. Zespół z Płocka jednak ten mecz rozegra na wyjeździe, co na pewno utrudni sprawę zwycięstwa w tym pojedynku.

ŚRODA – 9 PAŹDZIERNIKA 2019

18:55 Liga Mistrzów Velux EHF – 4. kolejka, grupa A: FLENSBURG HANDEWITT – PPD ZAGRZEB na żywo

SOBOTA – 12 PAŹDZIERNIKA 2019

17:30 Liga Mistrzów Velux EHF – 4. kolejka, grupa B: PGE VIVE KIELCE – MONTPELLIER HB na żywo

NIEDZIELA – 13 PAŹDZIERNIKA 2019

15:05 Liga Mistrzów Velux EHF – 4. kolejka, grupa D: GOG HANDBOLD – ORLEN WISŁA PŁOCK na żywo


16:55 Liga Mistrzów Velux EHF – 4. kolejka, grupa A: PARIS SAING-GERMAIN HB – RK CELJE PIVOVARNA LASKO na żywo

About Bartosz Głąb

Dziennikarz GOL24.pl zajmujący się piłkarską Ekstraklasą i 1. ligą, oraz współpracujący z TakSięGra.pl