Sport w TV: wtorek – 15 października 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


17:30 Eliminacje Mistrzostw Europy U-21 – 4. kolejka, grupa 5: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


17:55 Eliminacje Mistrzostw Europy U-21 – 4. kolejka, grupa 5: POLSKA – SERBIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


20:25 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 8. kolejka, grupa F: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:35 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 8. kolejka, grupa F: SZWECJA – HISZPANIA na żywo
Polsat Sport HDTVP Sport HDsport.tvp.pl

20:35 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 8. kolejka, grupa G: IZRAEL – ŁOTWA na żywo


20:35 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 8. kolejka, grupa D: SZWAJCARIA – IRLANDIA na żywo


20:35 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 8. kolejka, grupa J: LIECHTENSTEIN – WŁOCHY na żywo


23:30 Magazyn ELIMINACJI MISTRZOSTW EUROPY 2020 na żywo
Polsat Sport HD


18:15 ESL PRO League – CS: GO, Grupa C: 2 DZIEŃ
sport.tvp.pl


20:00 PGA Tour – Houston Open, Humble, USA: PODSUMOWANIE



18:00 Liga Mistrzów – 6. kolejka, grupa C: LULEA HOCKEY – BELFAST GIANTS 


19:30 Liga Mistrzów – 6. kolejka, grupa F: VIENNA CAPITALS – GKS TYCHY 


22:30 Liga Mistrzów – 6. kolejka, grupa D: LAUSANNE HC – HC OCELARI TRZYNIEC


17:50 EuroCup – 3. kolejka, grupa B: LIETUVOS RYTAS – KK PARTIZAN
Eurosport Player

19:00 easyCredit BBL – 3. kolejka: ALBA BERLIN – FRAPORT SKYLINERS 


19:50 EuroCup – 3. kolejka, grupa B: UMANA REYER VENEZIA – TOFAS
Eurosport Player

19:55 Liga Mistrzów – 1. kolejka, grupa B: RASTA VECHTA – ANWIL WŁOCŁAWEK
Eurosport Player


20:20 EuroCup – 3. kolejka, grupa A: SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA – ANDORRA
Eurosport Player

20:35 EuroCup – 3. kolejka, grupa A: UNICAJA MALAGA – GALATASARAY
Eurosport Player

22:00 Magazyn KOSZYKARSKI
Ipla


19:00 Magazyn LIGI MISTRZÓW VELUX EHF 
CANAL+ Sport HD


19:35 Magazyn RAJDÓW SAMOCHODOWYCH



03:50 Puchar Świata, Hiroshima, Japonia: USA – EGIPT 


05:05 Puchar Świata, Hiroshima, Japonia: STUDIO 
sport.tvp.pl

05:20 Puchar Świata, Hiroshima, Japonia: POLSKA – IRAN 
Polsat Sport HD

06:50 Puchar Świata, Hiroshima, Japonia: TUNEZJA – ROSJA 


07:20 Puchar Świata, Hiroshima, Japonia: STUDIO 
Polsat Sport HD

07:50 Puchar Świata, Hiroshima, Japonia: WŁOCHY – BRAZYLIA 
Polsat Sport HD

10:50 Puchar Świata, Hiroshima, Japonia: ARGENTYNA – AUSTRALIA 


12:10 Puchar Świata, Hiroshima, Japonia: JAPONIA – KANADA 
Polsat Sport HD


13:45 Home Nations Series – English Open, Crawley, Anglia: DZIEŃ 2 


19:45 Home Nations Series – English Open, Crawley, Anglia: DZIEŃ 2 



13:30 WTA Tour, Moskwa, Rosja – 1. runda: ??? – ??? na żywo


18:00 WTA Tour, Luksemburg, Luksemburg – 1. runda: ??? – ??? na żywo


10:30 World Tour – German Open, Brema, Niemcy: PODSUMOWANIE
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:30Magazyn THE INSIDE LINE na żywo


22:05 Monster Energy NASCAR Cup Series, Lincoln, USA: PODSUMOWANIE



19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:40 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

00:00 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie